UWAGA!

Najazd związkowców na Warszawę

550 związkowców z Elbląga będzie protestowało w sobotę w Warszawie. Pierwszy raz po '89 roku udało się skrzyknąć tak wielu członków związków zawodowych.

Wspólnie z działaczami z całej Polski będą manifestować niezadowolenie z obecnych rządów i domagać się między innymi podwyższenia płacy minimalnej, likwidacji zapisu o elastycznym czasie pracy i umów śmieciowych. Specjalnie dla naszych widzów dziennikarze Telewizji Elbląskiej rozmawiali w Warszawie z protestującymi i Piotrem Dudą, przewodniczącym ogólnopolskiej „Solidarności”.
       Rozmowa z Piotrem Dudą, przewodniczącym Solidarności na stronie Telewizji Elbląskiej.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ustroju nie obalą, pracowników sprzedali za przywileje większe niż mieli chłopcy z CRZZ, kochają wyzysk, bezrobocie, umowy śmieciowe, mobbing, nepotyzm, pracę do 67 lat i ruchomy czas pracy. Ci którzy Kiedyś strajkowali o podwyżkę mięsa raz na 10 lat, dzisiaj 5 podwyżek rocznie podstawowych produktów nie jest w stanie wywołać żadnej ich reakcji (zostali kupieni). W komunie strajkowali o przywrócenie jakichś dupków do pracy, potem gdy miliony ludzi traciły pracę nie robili nić. Dzisiejsze związki są integralną częścią systemu kapitalistycznego kontrolowaną i sterowaną przez polityków Dzięki skorumpowaniu organizacje te są dla władzy i obecnego systemu zniewolenia całkowicie nieszkodliwe, umożliwiają też praktycznie kontrolowanie i bezkosztowe pacyfikowanie niezadowolenia społecznego
 • Gość popieram to co napisałeś przykre ale prawdziwe
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Czytelnik_MOBI_71767(2013-09-13)
 • Jak się Rzad zgodzi na wszystkie żądania to dopiero bedzie bieda. Dowiedzcie sie ile zarabiają ci biedni przywódcy związkowi. Skoro mają taką wiedzę na temat powstawania nowych miejsc pracy, to dlaczego nie założą własnej firmy, która da tysiące miejsc pracy ? I ciekawe co powiedzą na powstanie w niej związków zawodowych ?
 • idioto a ile zarabiają Ci co rzadza i do czego doprowadzają? najlepiej "łeb" pochylić i pracować za coraz mniej realne pieniądze. .. .Ciekawe kiedy zmądrzejesz? jak będziesz pracował za 2 zł na godzine od switu do nocy?
 • Aferzysta Duda wraz z innymi krzykaczami chcą nas cofnąć do czasów PRLu, kiedy ludziom się rozdawało za darmo. Zasada wolnego rynku jest prosta - ludzie zarabiają tyle na ile wyceniona została ich praca i tyle na ile są skłonni się zgodzić. Najłatwiej jednak jest jak Duda zapisać się do ZZ i brać kasę ze składek członkowskich. Ludzie oprzytomnijcie, zapomnieliście już chyba jak było w PRLu puste półki i każdy był szczęsliwy, że wogóle coś kupił, mieszkania mieli tylko szczęśliwcy. A teraz nie jeden z tych protestujących ma dom, mieszkanie własne prawie każdy, każdy ma samochód. W każdym mieście korki, że przecisnąc się nie można, z hipermarketów wymiatane jest wszystko, a wy krzyczycie ze wam śle. Przecież to hipokrycyzm! Nie daj Boże dopuścić do władzy PiS, to zguba dla tego kraju! Ale ciemny narod to kupi, jak za każdym razem!
 • Nie rozliczajcie związkowców rozliczcie się sami
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  4
  Czytelnik_MOBI_96460(2013-09-13)
 • do roboty darmozjady!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  12
  pracujący(2013-09-13)
 • banda warcholow
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  12
  weztasiezarobote(2013-09-13)
 • Krzykacze i darmozjady
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  14
  Wojtek1279(2013-09-14)
 • Moczydłowski co za brednie wypisujesz żyłeś w PRL-u ? chyba nie bo powielasz jakieś bzdety o pustych pułkach to był okres strajków gdzie władza chciała nam pokazać strajkujecie to nie ma nic w sklepach. Tak że nie wypowiadaj się o okresie w którym nosiłeś smoka w gębie albo dopiero byłeś w planach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  bynio199(2013-09-14)
 • zachecam jeszczze kazdego poszkodowanego przez tych pajacow (czyt. rzad) do protestow we wlasnym miescie tylko wtedy uda nam sie ich wykurzyc
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  4
  andrzej12uuu(2013-09-14)
 • Proponuję badać trzeźwość przed marszem :) Fajny melanż - 3 dni w stolicy :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  9
  drinkandgo(2013-09-14)
Reklama