UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najchętniej - angielski i samorząd

Dziś rozpoczęły się egzaminy wstępne do jedynej państwowej uczelni wyższej w Elblągu. W tym roku zainteresowanie uczelnią przyszłych studentów jest niemal dwukrotnie większe niż w roku ubiegłym.

Na 1200 miejsc na bezpłatnych licencjackich studiach dziennych oraz na studiach zaocznych zgłosiło się 1400 kandydatów. Tradycyjnie najwięcej podań złożono na kierunku język angielski, gdzie o jeden indeks na studiach dziennych ubiega się 3 kandydatów. Takim samym zainteresowaniem cieszy się także administracja samorządowa. O jedno miejsce na kierunkach: zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem, język niemiecki i - czego nie było w roku ubiegłym - edukacji wczesnoszkolnej, walczyć będzie w tym roku dwóch absolwentów. Półtora statystycznego chętnego przypada z kolei na jedno miejsce na specjalności finanse przedsiębiorstw. Na studiach zaocznych i na dziennych - w nowotworzonym Instytucie Informatyki Stosowanej, ochronie środowiska oraz na 3-letniej polonistyce nie ma tłoku - miejsce powinni znaleźć wszyscy starający się o indeks. Listy przyjętych na studia wywieszone zostaną 14 lipca.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Dyć som wolne mniejsca? To weźta może wiejskie bachory. A to i krowom spokoju nie dajom. Eksperymenta robiom coby miast mlika, co je do wondoła lejem, śpirytus dawały! By przyjąć studentów i do 3 wieku ich posadzić cza prosić? Jak kury na jajcach siondom, a zbuki siem porobiom, to i prfesorom cuś obleci. A to dzieciarnia jak zbuki byczom siem w popegeerowskich i każdy jakoby Wałęsa sie!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ziemuś(2001-07-09)
Reklama