UWAGA!

Najlepsi wodniacy

Dwaj elbląscy policjanci - sierż. Przemysław Kapała i sierż. Bartłomiej Kwaśny - znaleźli się w czołówce policjantów wodnych z Warmii i Mazur. Swoimi umiejętnościami wykazali się podczas zawodów sprawnościowych, które odbyły się w Mikołajkach.

Przez trzy dni policjanci garnizonu warmińsko-mazurskiego pełniący służbę na wodzie oraz terenach przywodnych szkolili się w Mikołajkach.
     - Szkolenie powiązane było ze sprawdzianem wiedzy i umiejętności - informuje Jakub Sawicki z KMP w Elblągu. - Policjanci musieli przepłynąć 100 metrów stylem dowolnym oraz 25 metrów pod wodą i wydobyć manekina-topielca. W czołówce znaleźli się funkcjonariusze elbląskiej sekcji patrolowo-interwencyjnej: sierż. Przemysław Kapała (I miejsce) i sierż. Bartłomiej Kwaśny (III miejsce). Obaj otrzymali od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie nagrody pieniężne.
     Sierż. Przemysław Kapała i sierż. Bartłomiej Kwaśny nie po raz pierwszy zostali nagrodzeni za formę i sprawność. W 2004 r. - jako duet - zajęli drugie miejsce w eliminacjach wojewódzkich od ogólnopolskiego konkursu "Patrol Roku". Zajęli także drugie miejsce w V Otwartych Wojewódzkich Zawodach Policjantów Policji Wodnej "Wodny Patrol Roku - Giżycko 2004". Sierż. Przemysław Kapała w klasyfikacji indywidualnej był wówczas trzeci.
     
     Zobacz także: Drugi "Patrol Roku" oraz Wodny patrol na medal (fot.)
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama