[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najlepsi z Najlepszych

Elbląg, Najlepsi z Najlepszych

Elbląska Formacja Lotos-Jantar i tancerze Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka otrzymali wczoraj, 18 marca "Laur Najlepszym z Najlepszych". To nagroda w konkursie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Na uroczystej gali, która odbyła się w Teatrze im. Jaracza w Olszynie, wyróżnienie - z rąk Marszałka Jacka Protasa - odebrał trener Antoni Czyżyk.

Po raz siódmy marszałek województwa postanowił w szczególny sposób uhonorować tych, których działania, osiągnięcia i aktywność zostały w ubiegłym roku wyjątkowo docenione i dostrzeżone w Polsce i na świecie. Wczoraj wręczył zwycięzcom konkursu statuetki i dyplomy. Wyróżnienia te przyznane zostały mieszkańcom Warmii i Mazur w ośmiu kategoriach: sport, taniec, upowszechnianie kultury, nauka, ochrona zdrowia, promocja turystyczna, biznes i inne. W tej ostatniej znaleźć się mogą osiągnięcia nie mieszczące się w pozostałych kategoriach, a taniec oddzielony został od sportu, ponieważ - jak mówi Joanna Wrzosek-Dziemidowicz z gabinetu marszałka, odpowiedzialna za konkurs - wybitnych tancerzy jest w naszym województwie bardzo wielu.
       - W ten sposób doceniamy inicjatywy mieszkańców naszego regionu, których sukcesy wpływają na pozytywny wizerunek Warmii, Mazur i Powiśla - mówi Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. - Żyjemy w przepięknej krainie, bogatej historią, tradycjami, ale przede wszystkim bogatą ludźmi. Nasze korzenie sięgają różnych stron Polski czy Europy, ale łączy nas dziś wspólnota miejsca. Na Powiślu, Warmii i Mazurach mieszka blisko półtora miliona niezwykłych ludzi, a wśród nich są perły, które lśnią najjaśniej i
       sławią nasz region w kraju, w Europie, na świecie.
       Marszałek wyróżnił też Wiktora Kiszkę i Małgorzatę Garlicka, którzy w minionym roku reprezentowali Elbląski Klub Tańca "Jantar". Przypomnijmy, Formacja Lotos-Jantar była już wyróżniona laurem w latach ubiegłych. Wcześniej, w 2006 roku, otrzymała także odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz pamiątkową statuetkę podczas Elbląskiej Gali Sportowej 2008 od Prezydenta Elbląga.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama