UWAGA!

Najlepsza Abba od czasów Abby powraca do Ergo Areny!

 Przez 14 lat istnienia zagrali 600 koncertów, które obejrzało ponad 2 miliony widzów. Występowali w 38 krajach na 5 kontynentach. Po fantastycznie przyjętym koncercie w 2013 roku, „The show a tribute to Abba” wraca do Ergo Areny. Szwedzki zespół wraz Londyńską Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Matthew Freeman’a wystąpi w hali na granicy Gdańska i Sopotu już 20 marca. Jeśli jesteś fanem Abby to naprawdę nie możesz tego przegapić!

Koncert tej grupy pozwoli na beztroski powrót do szalonych lat 70’ i odświeżenie wspaniałych wspomnień z czasów młodości. To także idealna okazja do wspólnej zabawy całych rodzin.
      
       „The show a tribute to Abba” to spektakl pełen najnowocześniejszych efektów scenicznych, audio-video i specjalnego oświetlenia. Całość tworzy unikalne widowisko na skalę światową. Największe hity jak „Dancing queen”, „Knowing me, knowing you” czy „Money, money, money” w widowiskowej oprawie to coś co zapada w pamięci na zawsze.
      
       Rozmachu tej produkcji dodaje udział Narodowej Orkiestry Symfonicznej z Londynu pod batutą Matthew Freeman’a. Jest ona jedną z najlepszych orkiestr w Europie czego dowodzi współpraca z takimi sławami jak Sir Cliff Richard czy Robbie Williams.
      
       Duńska produkcja, szwedzka obsada…
       „The show” powstał w roku 2001 i już szczycić się może bardzo bogatą muzyczną historią. Artyści stojący za inicjatywą zagrali już ponad 600 koncertów, na które sprzedali ponad 2 miliony biletów. „The show” wraca do muzycznego dorobku Abby, a nadchodząca trasa ma upamiętnić eurowizyjny sukces sprzed 40 lat.
      
       - Abba to zespół znany i uwielbiany na całym świecie. Od początku chcieliśmy więc stworzyć idealne odwzorowanie oryginalnej grupy. Podczas „The show” widzowie będą mogli przeżyć magiczne chwile z muzyką Abby, a dodatkowym atutem koncertu będą nowoczesna technologia i niesamowite światła - twierdzi producent Kenneth Svoldgaard.
      
       „The show” nie jest jednym z wielu hołdów, które regularnie oddawane są Szwedom przez muzyków-amatorów. To, co odróżnia „The show” od innych tego typu wydarzeń to przede wszystkim wokaliści. Panie nie tylko wyglądają jak Agnetha i Anne Frid, ale i brzmią jak wokalistki Abby. Właśnie z tego względu nawet najwięksi krytycy są oczarowani końcowym efektem, jaki wywołują występy „The show”. Wokalistki znalazły się w drużynie "The show” po tym, jak zdeklasowały rywalki w popularnym szwedzkim talent show, gdzie wykonywały piosenki Abby. Teraz dzielą się swoim talentem z całym światem podczas tras koncertowych z „The show”. Jednym z najważniejszych elementów w naszym przedsięwzięciu jest współpraca ze szwedzkimi wokalistami. Mają oni specyficzny szwedzki akcent, dzięki czemu fantastycznie tworzą iluzję, że przed widzami występuje prawdziwa Abba.” dodaje Kenneth Svoldgaard.
      
       Muzycy z oryginalnego składu
       Za oprawę muzyczną w „The show” odpowiadają szwedzki zespół Waterloo wraz z londyńską Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Matthew Freeman’a. Brytyjczycy występowali z takimi gwiazdami jak Elvis Costello, Robbie Williams czy Sir Cliff Richard.
      
       Warto też nadmienić, że aby nadać występom unikalnego klimatu, „The show” tworzą też muzycy z pierwszego składu Abby. Widzowie mogą liczyć na legendarnego saksofonistę Ulfa Anderssona, który jest, między innymi, współautorem hitu I Do, I Do, I Do, I Do, I Do.

 

- Kiedy zostałem poproszony, by wziąć udział w „The show” nie zastanawiałem się ani chwili. Poziom widowiska jest bardzo wysoki. Przyjemność sprawia mi odtwarzanie muzyki, która w tak wielkim stopniu przypomina naszą działalność z lat 70. Trasy koncertowe z „The show” to fantastyczna przygoda. Muzyka Abby żyje we mnie do dziś, z każdym kolejnym koncertem na nowo odkrywam największe przeboje - mówi Ulf Andersson.
      
       Abba zasługuje na swoje miejsce w historii muzyki. Prawie pół wieku po wygranej Eurowizji Szwedzi nadal sprzedają 2 miliony płyt rocznie.
      
       „The show” to zestawienie różnych hitów Abby w formie dwugodzinnego show. Ten koncert to podróż z muzyką Abby, która rozpoczyna się po wygranej Eurowizji, a kończy w momencie, kiedy Abba jest legendą z wielkim dorobkiem. Podczas „The show” zabrzmią, między innymi, takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma mia, Dancing queen, Money money money czy Knowing me knowing you.
      
       Nagrody i fani
       Ponad dwa miliony sprzedanych biletów na „The show” świadczą o wielkim, międzynarodowym sukcesie produkcji. W roku 2010 „The show” otrzymał nagrodę dla najlepszego show podczas gali The Limelight Awards w Londynie – „The show” pokonał takie produkcje jak Thriller live, Dirty dancing i Priscilla the musical.
      
       Kenneth Svoldgaard dodaje, że "Wygrana w The Limelight Award to uhonorowanie naszej wieloletniej pracy przy tworzeniu „The show”. Jednak ważniejsi niż sama nagroda są nasi fani, którzy od tylu lat regularnie przychodzą na "The show”. Nie bez znaczenia są dla nas również słowa członków Oficjalnego Międzynarodowego Fan Clubu Abby, którzy przyznali „The show” najwyższą ocenę.
      
      

”Zdecydowanie najlepsza Abba od czasów Abby”
       Oficjalny Międzynarodowy Fan Club Abby

      
Publiczność w wielu miastach na całym świecie może liczyć na fantastyczny wieczór z „The show” – rusza trasa z okazji 40 lat światowej sławy Abby.
      

       Zobacz relację z koncertu w Ergo Arenie w 2013 r.

      
       Bilety już w sprzedaży:
       • sprzedaż internetowa
www.eventim.pl
       • kasa nr 3 w Ergo Arenie, czynna pn.- pt. w godz. 10-16, oraz w dniach imprez,
       • sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert.
      
       Bilety w cenie:
       • Kategoria A – 129 zł (miejsca siedzące)
       • Kategoria B – 109 zł (miejsca siedzące)
       • Kategoria C – 99 zł (miejsca stojące)
       • Kategoria D – 89 zł (miejsca siedzące)
       oraz bilet z cateringiem (215 zł) który zawiera:
       • Bilet na koncert w sektorze 303
       • Bary z winem
       • Poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego z przekąskami zimnymi, barem sałatkowym i kącikiem deserowym z kawą i herbatą
       • Open bar z napojami bezalkoholowymi i winem.
      
       Osoby niepełnosprawne – Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres:
niepelnosprawni@ergoarena.pl.
      
       Dzieci do 3 lat - wstęp wolny
– bez miejsca siedzącego.
------ Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie