UWAGA!

Napad na kolekturę lotto przy Nowowiejskiej

 
Elbląg, Napad na kolekturę lotto przy Nowowiejskiej

Dzisiaj około godz. 18 doszło do napadu na kolekturę lotto przy ul. Nowowiejskiej. Policja już zatrzymała dwóch mężczyzn, zamieszanych w tę sprawę. Nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Około godz. 18 do kolektury lotto przy ul. Nowowiejskiej wszedł mężczyzna w kominiarce i z przedmiotem przypominającym broń. - Zażądał wydania pieniędzy, ale pracująca w punkcie kobieta odmówiła. Stwierdziła, że obiekt jest monitorowany i że zaraz przyjedzie policja – informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
       Bandycie nie udało się zabrać pieniędzy. Gdy wybiegł na zewnątrz, zauważył go policjant po służbie. - Zdążył spisać numery auta, do którego wsiadł sprawca, dzięki czemu chwilę później policjanci zatrzymali samochód i dwóch mężczyzn – dodaje Jakub Sawicki.
       Jeden z mężczyzn ma 20 lat, drugi 24 lata. Byli już notowani za przestępstwa narkotykowe.
       - U jednego z nich policjanci znaleźli atrapę broni – dodaje Jakub Sawicki. - Sprawa jest w toku, nie wykluczamy kolejnych zatrzymań.
       To drugi napad w ostatnich tygodniach w Elblągu. 6 listopada zamaskowany sprawca sterroryzował pracownicę agencji bankowej przy ul. Pionierskiej i ukradł kilkadziesiąt tysięcy złotych. Po kilku dniach sprawcę i jego wspólnika zatrzymała elbląska policja.
      
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama