UWAGA!

Napad na sklep

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 19
  komentarzy
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Napady i rozboje
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
2013-09-10
18:08
 
Elbląg, Napad na sklep
fot. WS

Dziś (10 września) tuż przed godz. 17 doszło do napadu na sklep spożywczo-monopolowy mieszczący się przy skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z ul. Żeromskiego. Dzięki zdecydowanej postawie ekspedientki napastnik zbiegł ze sklepu bez łupu. Trwają jego poszukiwania. Na miejscu pracują policjanci w wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego.

- Około godz. 17 do sklepu spożywczo-monopolowego na skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej i ul. Żeromskiego wszedł mężczyzna i zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy z kasy - mówi mł. asp. Krzysztof Nowacki, rzecznik prasowy KMP w Elblągu. I dodaje: - Z wstępnych ustaleń wynika, że napastnik nie miał przy sobie żadnych przedmiotów niebezpiecznych. Ekspedientka nie chciała mu wydać pieniędzy - wówczas mężczyzna wziął butelkę i uderzył ją w głowę. Ekspedientka nie straciła jednak przytomności, ale napastnik, wykorzystując jej oszołomienie, próbował zabrać ze sklepu kasę fiskalną. Jednak dzięki zdecydowanej postawie obronnej napadniętej kobiety nie osiągnął on zamierzonego celu - kończy mł. asp. Krzysztof Nowacki.

  Elbląg, Napad na sklep
fot. WS

Widząc, co się dzieje - napastnik zbiegł. Ekspedientka natychmiast powiadomiła  policję i pogotowie ratunkowe. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Została opatrzona przez zespół pogotowia ratunkowego na miejscu zdarzenia. Obecnie sklep jest zamknięty, pracują w nim policjanci z wydziałów kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego oraz policyjny technik. Trwają poszukiwania sprawcy napadu.
      

Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama