UWAGA!

Nasi górą

Elbląg, Ekipa portElu na najwyższym podium podczas rytualnego polewania szampanem.
Ekipa portElu na najwyższym podium podczas rytualnego polewania szampanem.

Ekipa portElu może pochwalić się dużym sukcesem. Jesteśmy najlepsi wśród polskich dziennikarzy prasowych w powożeniu zaprzęgiem.

W Ostródzie odbyły się dzisiaj finały 7 Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem. Startowało około trzydziestu reprezentacji, w tym ekipy wszystkich znaczących telewizji, rozgłośni prasowych i gazet. Dwuosobowa reprezentacja portElu w składzie Anetta Magdziak-Gęsicka (luzak) i Włodek Gęsicki (powożący) wywalczyła po morderczych zmaganiach tytuł Mistrza Polski Teamów Prasowych oraz I Wicemistrza Polski w klasyfikacji ogólnej. Walka była zawzięta i bardzo wyrównana. Dość powiedzieć, że naszą parę dzieliło od zwycięzców z TVN kilka dziesiątych sekundy. Trzecia w punktacji ekipa Gazety Wyborczej z kolei traciła do nas 1 sekundę. Równolegle z zawodami w powożeniu odbywał się konkurs w rzucie podkową. Tu bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Grzegorz Miecugow z TVN 24. Wywalczył w ten sposób Puchar Starosty Elbląskiego. Drugie miejsce zdobył Krzysztof Fedak z Gazety Żuławskiej, a trzecie Tomasz Zubielewicz z TVN Pogoda. Krzysztof Fedak wraz z Moniką Pełką zdobył również tytuł II Wicemistrza Polski Teamów Prasowych.
     Na podkreślenie zasługuje dobra organizacja imprezy przygotowanej przez Success Promotion z Pasłęka oraz profesjonalne prowadzenie jej przez Sławomira Siezieniewskiego z TVP. Konie dla potrzeb zawodów dostarczyła SK w Plękitach. Doskonałe bryczki wyczynowe przywiozła firma BCK ze Zbrosławic na Śląsku.
     Upojeni tym sukcesem już jutro rozpoczynamy przygotowania do następnych mistrzostw :-)
     
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • no i pisalem ze czekam na wiecej i sie doczekalem!:) gratuluje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czy jestem anonimowy???(2001-05-27)
 • Gratulacje , gratulacje ! Oby wszelkie elblaskie ekipy zwyciezaly w swoich ( i nie tylko ) dyscyplinach , tak jak Wy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  carp3nt3r(2001-05-28)
 • No wielkie mi halo! „Prawie” zwyciężyli bo mieszkają na wsi, i koń dla nich to nie nowina. Zwyciężyli by gdyby się nie kochali, bo miast patrzeć koniom w międzyrzędzie to od dawna ich serca biją dla siebie nawzajem! A swoją drogą aż strach pomyśleć co oni zrobią z konkurencją za rok! Wszak wychodzi im nie tylko na bryczce. Gratuliję!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-05-28)
Reklama