UWAGA!

Nauka w empik school nie tylko dla starszaków

2013-09-25
14:00
Nauka w empik school nie tylko dla starszaków

Empik school posiada ponad 50 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych. Wśród profesjonalnych lektorów są również eksperci, prowadzący zajęcia językowe dla najmłodszych. Dzieci w wieku przedszkolnym (4-5 lat), które nie umieją jeszcze pisać i czytać, mogą z powodzeniem uczyć się języków obcych. Zajęcia są ściśle dopasowane do poziomu maluchów i odbywają 2 razy w tygodniu po 30 minut. W świetnej atmosferze zabawy, w odpowiednio wyposażonych salach, z kolorowymi podręcznikami – najmłodsi słuchacze empik school osłuchują się z dźwiękami nowego języka, próbują je naśladować, śpiewając piosenki oraz deklamując rymowanki.

Nauka języka od najmłodszych lat świetnie rozwija młode umysły i przygotowuje do nauki w szkole, dzięki czemu w starszym wieku łatwiej opanowują nowy materiał, a rodzice mogą oszczędzić na dodatkowych "korkach".
       W dzisiejszych czasach znajomość języka, a najlepiej kilku, to podstawa. Dlatego do szkół językowych rodzice zapisują swoje pociechy bardzo wcześnie, mając świadomość, iż nauka języków obcych ułatwi pociechom lepszy start w przyszłość. Poza tym, znajomość języków zwiększa pewność siebie, w dojrzałym wieku pozwala znaleźć lepszą posadę, także poza granicami rodzimego kraju, ułatwia podróżowanie, otwiera mnóstwo nowych możliwości na ciekawsze, bardziej mobilne życie.
      
       Wzbogacanie pasji
       Nauka języków obcych pozwala także na pełniejsze rozwijanie pasji. Film, muzyka, gry czy literatura – zawsze lepiej "smakują" w oryginale. Mnogość rozmaitych warsztatów, czy kursów tematycznych również kusi wielu z nas. Dzięki znajomości języków świat staje się dla nas coraz bardziej dostępny i pozwala korzystać ze swych licznych zasobów.
       W dobie internetu świat gości w naszych domach na co dzień i tylko od nas zależy, w jakiej mierze skorzystamy z jego dobrodziejstw. Dlatego nie warto odkładać nauki języków na później, by nie przegapić nowych szans, jakie podsuwa nam życie.
       Internet również przydaje się właśnie do nauki języków obcych. Coraz większą popularność zdobywają kursy online, z lektorem na żywo. W ofercie empik school takie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach i bardzo elastycznych godzinach – od 8 do 23, lekcje można więc świetnie wpasować nawet w najbardziej wypełniony grafik. Nie tracisz czasu na stanie w korkach, uczysz się w dowolnym miejscu; potrzebujesz jedynie komputera, dostępu do internetu oraz słuchawek, które otrzymujesz od empik school gratis.
      
       Dokonywanie lepszych wyborów

       Jeśli tylko chcesz, nawet przy niewielkiej motywacji, rozpocząć naukę języków obcych, warto zrobić to z najlepszymi. W 34 szkołach językowych empik school nie bez powodu uczy się ponad 50 000 osób rocznie. Nasi lektorzy to zespół profesjonalistów, którzy posługują się odpowiednimi narzędziami, by zwiększyć Twoją motywację i doskonale nauczyć Cię wybranego języka. A wybór języków jest tutaj naprawdę imponujący – oprócz podstawowych europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, na życzenie można również nauczyć się bardziej egzotycznych – japońskiego, arabskiego, chińskiego. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę z danego języka.
       Szkoła prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych, w oparciu o autorską metodę The Insell Method, której głównym założeniem jest rozwijanie umiejętności komunikacji w naturalnych sytuacjach. Tu nauka języka polega na doskonaleniu umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi. W empik school słuchacze mówią już od pierwszych zajęć.
       Warto odwiedzić placówkę empik school, porozmawiać z lektorem lub konsultantem, który indywidualnie doradzi najlepszy kurs dla Ciebie. Wspólnie wybierzecie kurs, który będzie najlepiej dopasowany do Twojego poziomu, możliwości oraz planów na przyszłość.
       Nauka języków to świetna przygoda, a w empik school – w fantastycznej atmosferze, wśród wspaniałych ludzi przychodzi z łatwością i przyjemnością.
      
       Poznaj lepiej ofertę kursów językowych empik school:
       • wszystkie poziomy zaawansowania
       • dla wszystkich grup wiekowych
       • najpopularniejsze języki – angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski
       • norweski, japoński, szwedzki i angielski w systemie online z lektorem na żywo
       • business english
       • dogodne pory nauczania oraz atrakcyjne ceny
       • przygotowanie do egzaminów
       • zajęcia indywidualne
       • możliwość prowadzenia zajęć na terenie firm i szkół.
      
       W empik school organizujemy również szkolenia specjalistyczne na życzenie firm i instytucji, m.in. dla prawników, inżynierów, służby zdrowia, a także zajęcia z języka migowego.
      
       Zadzwoń 55 232 70 49 i dowiedz się więcej lub przyjdź do siedziby szkoły mieszczącej się przy ul. Armii Krajowej 7-8 „koło czołgu”. Więcej informacji na temat kursów znajdziesz na www.empikschool.pl.

       -------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej