UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie chcę być złym prorokiem

Elbląg, Maria Kosecka
Maria Kosecka

- Czas pokaże, czy decyzja rady o przyjęciu rezygnacji była słuszna - twierdzi Maria Kosecka, przewodnicząca "Solidarności" w Elzamie.

Zarząd Spółki Elzam - Holding złożył rezygnację z pełnienia swoich funkcji. Rada Nadzorcza przyjęła tylko dwie rezygnacje: prezesa zarządu Romualda Kubiczka i jego zastępcy Leszka Żórawskiego. Rada Nadzorcza spółki Elzam - Holding nie zgodziła się na rezygnację Dyrektora Finansowego Andrzeja Gromka, powierzając mu tymczasem obowiązki prezesa spółki. Czy decyzja Rady Nadzorczej była zgodna z oczekiwaniami pracowników? - zapytaliśmy Marię Kosecką, przewodniczącą zakładowej "Solidarności" w Elzam - Holding.
     - Nie chciałabym na razie tak głęboko w to wnikać. Myślę, że czas pokaże, czy decyzja rady o przyjęciu tych dwóch rezygnacji była słuszna. Dla mnie najważniejsze są sprawy pracowników grupy kapitałowej Elzam - Holding. Jak dotąd niewiele zrobiono w kierunku działania prorozwojowego firmy. Faktem jest także, że nie zgadzaliśmy się z polityką Zarządu. Nie chcę być złym prorokiem, ale ten układ, który jest teraz, nie wniesie nic nowego. Mogę powiedzieć tylko jedno: aby nie było gorzej. Pracownicy Elzam-Holding podczas grudniowej akcji okupacyjnej domagali się wprawdzie ustąpienia, ale tylko dwóch członków Zarządu, i to na pewno nie prezesa Romualda Kubiczka. On jako jedyny najwięcej spotykał się z pracownikami, próbował szukać kompromisu. Niestety za całą firmę odpowiada prezes, więc i on złożył rezygnację.
     
     Zobacz także "Rezygnacja prezesów"
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Związki Zawodowe to mądra i potężna siła. Dlaczego Rada Nadzorcza Elzamu nie powierzy prowadzenia przedsiębiorstwa Radzie Zakładowej NSZZ Solidarność? Poradzą sobie na pewno! I przysporzą... splendoru firmie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-03-29)
 • Dyrektora na robotnika, robotnika na dyrektora. Wszak Polska głupotą stoi! Polej Waść, wstydu oszczędź!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Gul Gul.(2001-03-29)
 • W cementowni Biełyj Askol w Rosji, Rada Zakładowa spełnia funkcję Zarządu firmy. Robotnicy codziennie dostają o "mordzie" od zastępców Przewodniczącego Rady. Kochana Rado Zakładowa Elzamu, obejmij Zarząd przedsiębiorstwa! BŁAGAMY !!! Wszak jesteś taka mądra!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-04-01)
 • róbcie wiatraki do produkcji prądu
Reklama