UWAGA!

Nie chciał się wyprowadzić, więc powiedział, że jest chory

 Elbląg, Policjanci ubrani w skafandry ochronne wyprowadzili lokatora z budynku
Policjanci ubrani w skafandry ochronne wyprowadzili lokatora z budynku (fot. Michał Skroboszewski)

W czwartek (12 marca) policjanci interweniowali w hotelowcu przy ulicy Związku Jaszczurczego w Elblągu, gdzie jeden z lokatorów wezwał służby, ponieważ „ma gorączkę i kaszel”. Okazało się, że mężczyzna miał w piątek opuścić socjalne mieszkanie, które przyznał mu MOPS w Elblągu. Zobacz zdjęcia.

W czwartek (12 marca) około godz.14 jeden z lokatorów hotelowca przy ul. Związku Jaszczurczego w Elblągu wezwał służby, twierdząc, że ma wysoką gorączkę i kaszel. - Na miejsce wysłano policyjny patrol oraz ratowników medycznych – mówi komisarz Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Służby użyły ochronnych skafandrów. - Mężczyzna zgłosił objawy, z opisu których wynikała możliwość zarażenia koronawirusem. Wywiad, jaki przeprowadzili z nim na miejscu ratownicy medyczni, tego nie potwierdził – wyjaśnia komisarz Nowacki.

Mężczyzna leczył się wcześniej psychiatrycznie, z hotelowca został także przewieziony na oddział psychiatryczny Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu.

- Miał on na piątek wyznaczony nakaz opuszczenia lokalu w hotelowcu przy ul. Związku Jaszczurczego, który tymczasowo otrzymał od Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu – wyjaśnia Nowacki.

 

daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama