UWAGA!

Nie ma chętnych do budowy kompleksu

 
Elbląg, W tym miejscu ma się pojawić kompleks sportowo- rekreacyjny. Pytanie tylko: kiedy?
W tym miejscu ma się pojawić kompleks sportowo- rekreacyjny. Pytanie tylko: kiedy? (fot. arch. MS)

Mieszkańcy Zatorza zdecydowali, że w ramach budżetu obywatelskiego między wieżowcami a torami kolejowymi przy ul. Lotniczej powstanie kompleks sportowo-rekreacyjny. Jak się okazuję sprawa do najłatwiejszych nie należy. Ratusz ogłosił właśnie trzeci przetarg na wykonanie tej inwestycji. Czy tym razem uda się znaleźć firmę, która podejmie się wykonania kompleksu?

Miasto nie może znaleźć wykonawcy, który podjąłby się tej pracy za oferowaną przez ratusz kwotę. W pierwszym przetargu wystartowały trzy firmy, jednak ich oferty były znacznie wyższe niż przewidziana na ten cel suma. W drugim przetargu nie wzięła udziału żadna firma. Jak będzie tym razem?
       Przypomnijmy, że za budową kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Lotniczej opowiedzieli się mieszkańcy w ostatniej edycji budżetu obywatelskiego. Projekt otrzymał 790 głosów. Przewiduje on, że w miejscu tym powstanie m.in. plenerowa siłownia z bezpieczną nawierzchnią, poliuretanowe boisko do koszykówki, teren do ćwiczeń street workoutu, plac zabaw wraz z urządzeniami dla dzieci niepełnosprawnych, ogrodzenie placu zabaw oraz mała architektura: ławki, kosze na śmieci, oświetlenie i monitoring.
       Zainteresowani mogą składać swoje oferty do 15 października. Zwycięzca będzie miał dwa miesiące na wykonanie inwestycji.
      
nd
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama