UWAGA!

Nie płać za studia

2013-08-21
07:00
 
Nie płać za studia

Nie wiesz jaką uczelnię wybrać? Nie chcesz płacić za studia dzienne? Nic straconego! Sprawdź ofertę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Trzykrotnie uhonorowana certyfikatem “Uczelni Liderów” PWSZ w Elblągu wyróżnia się na tle innych - nawet największych i najbardziej prestiżowych uczelni - jako inwestująca w kształcenie dla rynku pracy, dba o praktyczną edukację swoich studentów oraz przygotowuje ich tak, by mogli w sposób skuteczny i efektywny osiągnąć w przyszłości sukcesy zawodowe.

PWSZ w Elblągu kształci praktycznie, pod katem oczekiwań pracodawców i z udziałem przedsiębiorców, menedżerów oraz specjalistów, nie tracąc z pola widzenia dobrego przygotowania do studiów II stopnia. Uczelnia na bieżąco odpowiada na potrzeby lokalnego rynku pracy wciąż rozbudowując ofertę kształcenia, poprzez co zwiększa szanse swoich absolwentów na znalezienie pracy.
      
       - Naszym sukcesem jest fakt, że mamy około 550 umów z podmiotami gospodarczymi. Co roku około 800-900 naszych Studentów ma w tych przedsiębiorstwach praktyki. To świadczy o tym, że dobrze dopasowaliśmy kierunki studiów do potrzeb lokalnego rynku pracy – mówi prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk, Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.
      
       Programy studiów zapewniają dużą liczbę zajęć praktycznych które prowadzone są w pełni nowocześnie wyposażonych pracowniach i laboratoriach, często przez wykładowców-praktyków, którzy na co dzień stykają się z zagadnieniami omawianymi na zajęciach.
      
      
Szczegółowe informacje o rekrutacji na stronie: www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja.
Zapisy na studia tylko do 19 września.

       ------------- Reklama --------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej