UWAGA!

Nie śmieć, polub swoje miasto

 Elbląg, grafika nadesłana
grafika nadesłana

Trwa kampania pn. "Nie śmieć, polub swoje miasto", która ma uwrażliwić elblążan na negatywne zjawisko nielegalnych reklam. W ramach akcji na terenie miasta w sumie rozmieszczonych zostanie osiem bilbordów.

Departament Urbanistyki i Architektury UM prowadzi konsekwentne działania mające na celu wyeliminowanie procederu nielegalnego umieszczania ulotek reklamowych na terenie Elbląga, w szczególności na słupach oświetleniowych. Przyklejanie ulotek i plakatów za pomocą różnego rodzaju taśm klejących szpeci krajobraz miasta i powoduje trudne do usunięcia ślady po kleju.
       Pod koniec ubiegłego roku wspólne działania jednostek miejskich, przy udziale lokalnych mediów, doprowadziły do znacznego ograniczenia niepożądanych ulotek w przestrzeni publicznej. W tym roku, w ramach akcji "Nie śmieć, polub swoje miasto", nadal prowadzone będą działania zmierzające do usuwania nielegalnych reklam przez służby miejskie. Dodatkowo rozpoczęła się kampania bilbordowa mająca uświadomić elblążanom wartość przestrzeni publicznej wolnej od śmieci i ulotek na słupach.
       W ramach akcji na terenie miasta rozmieszczonych zostanie osiem bilbordów. W pierwszym etapie przy al. Grunwaldzkiej 97, ul. Królewieckiej 51, ul. Browarnej 22 i Robotniczej 206. Od połowy marca przy ul. Giermków 17 i ul. Zagonowej 14 a także przy zbiegu ul. Ogólnej i Żyrardowskiej. W kwietniu eksponowany będzie bilbord przy zbiegu ul. Fromborskiej i Królewieckiej.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama