UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie żyje były elbląski radny

 
Elbląg, Zdjęcie Jana Witkowskiego pochodzi z publikacji "Kto jest kim w Elblągu" autorstwa Doroty i Jerzego Wcisły, wyd. 1999 r.
Zdjęcie Jana Witkowskiego pochodzi z publikacji "Kto jest kim w Elblągu" autorstwa Doroty i Jerzego Wcisły, wyd. 1999 r.

Zmarł Jan Witkowski, były elbląski radny trzech kadencji, znany z działalności społecznej. Miał 83 lata.

Jan Witowski urodził się 10 lipca 1937 r. w Ciółkowie koło Pułtuska. Ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu. Pracował w Zakładach Mechanicznych „Zamech”, następnie w komendzie Milicji Obywatelskiej, gdzie przez wiele lat był kierownikiem rewiru dzielnicowych.

W latach 1984-88 był radnym Miejskiej Rady Narodowej oraz członkiem Rady Nadzorczej SM „Zakrzewo”. Sprawował funkcję społecznego kuratora ds. nieletnich. Odznaczony został Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

- Ukochał Elbląg, na rzecz którego poświęcał samorządową działalność. Był radnym Rady Miejskiej trzech kadencji w latach 1998-2002, 2002-2006 i 2006- 2010. Pracował w komisjach: praworządności, bezpieczeństwa i spraw Samorządowych oraz oświaty, kultury i sportu; także w wielu zespołach tematycznych. Ceniony za koleżeństwo, skromność oraz umiejętności porozumienia się w imię spraw zasadniczych – wspomina Ryszard Klim, który zasiadał z Janem Witkowskim w Radzie Miejskiej.

 

 

 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama