UWAGA!

Niech Twoja przestrzeń zakwitnie na nowo

 Niech Twoja przestrzeń zakwitnie na nowo
fot. Michał Skroboszewski

Wiosna coraz bardziej w pełni, warto zatem zaprosić ją również i do siebie. Jak? W najprostszy sposób, czyli poprzez kwiaty. Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego oferuje je zarówno w klasycznych wersjach i kolorach, jak i w tych bardziej oryginalnych. Zobacz zdjęcia.

Chińczycy mawiają, że ten, kto chce być szczęśliwy przez całe życie powinien założyć ogród. I pewnie nie trzeba od razu kilku hektarów, wystarczą nawet dwie rabatki z pięknymi kwiatami. Albo doniczka postawiona w widocznym miejscu. Najważniejsze, by rośliny, które się pojawią w naszej przestrzeni były dopasowane do naszych upodobań, oczekiwań, a także, żeby miały dobrą jakość. Taką zieleń znajdziecie w Gospodarstwie Ogrodniczym Piotra Zimińskiego.
       To tu można zakupić pelargonie w przerożnych kolorach i odmianach - pelargonię champion, półwiszącą czy angielską, nie brakuje też tej pojedynczej.

  Niech Twoja przestrzeń zakwitnie na nowo
fot. Michał Skroboszewski

Są tu rozłożyste begonie, zarówno te wielkie, jak i rabatowe. Gospodarstwo oferuje petunie - w klasycznych i o wiele rzadszych kolorach. Znajdziecie tam m.in. odmianę kaskadową oraz rabatową. O tej porze roku swoje pięć minut przeżywają również surfinie, w tym odmiana miniaturowa, jak i million bells. Pięknem zachwycają nemezje, m.in. odmiana wisząca, a także oryginalne osteospermum czy delikatne scaevole. Warto również przyjrzeć się koleusom, które sprawdzą się na przykład na tarasie.
       To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w miejscu, które tworzą ludzie, którzy ogrodnictwo znają od podszewki. Coś dla siebie znajdzie tu zarówno ten, który chce kupić kilka roślin, jak i ten, któremu potrzebna jest znacznie większa ilość.
      
      

Gospodarstwo Ogrodnicze Piotr Zimiński
       ul. Druska 15
       Tel: 55 233 77 23
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do soboty
       Od godz. 8 do 16
      
-------Reklama--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie