UWAGA!

Niedzielne obiady, czyli królewska uczta w Restauracji „Dom Królów”

2015-04-07
13:01
 
Niedzielne obiady, czyli królewska uczta w Restauracji „Dom Królów”

Nie ma nic przyjemniejszego niż niedzielne popołudnie spędzone wspólnie z całą rodziną – najlepiej przy stole zastawionym różnymi pysznościami. Restauracja „Dom Królów” zaprasza już od 12 kwietnia w każdą niedzielę na królewską ucztę w formie bufetu. W ramach niedzielnych obiadów w godzinach 12-16 oferujemy duży wybór przystawek, sałatek, dań gorących oraz wyśmienitych deserów.

Niedzielne obiady to nie tylko jedzenie do woli, ale również możliwość zrelaksowania i spędzenia czasu w miłej i przyjaznej atmosferze. Zaskakujące kompozycje kulinarne naszego szefa kuchni oparte są o chude mięsa, świeże ryby oraz starannie wyselekcjonowane warzywa i nowalijki. W menu znajdziemy przystawki i sałatki, wyroby swojskie, zupy, dania na ciepło oraz specjalne dania dla dzieci. Jako uwieńczenie niedzielnej uczty oferujemy szeroki wybór wyśmienitych deserów, świeżych owoców oraz deserków koktajlowych na bazie musu czekoladowego lub mascarpone, które tak uwielbiają dzieci.
      
       Restauracja „Dom Królów” to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Nasi najmłodsi Goście są dla nas bardzo ważni, dlatego specjalnie dla nich udostępniamy doskonale wyposażoną bawialnię. Niedzielny obiad jest wspaniałą okazją na spędzenie czasu w gronie najbliższych, z wyjątkowym menu i specjalnymi atrakcjami dla dzieci. W każdą niedzielę można bez pośpiechu celebrować kolejne posiłki i cieszyć się towarzystwem bliskich osób.
      
       Zapraszamy do spędzenia niedzielnych popołudni w restauracji „Dom Królów” i delektowania się bogactwem podanych w formie bufetu dań. Wszystkim naszym Gościom gwarantujemy niezapomniane doznania kulinarne. Rozkoszujmy się odkrywaniem nieznanych dotąd smaków i wzajemną obecnością, a celebrowanie niech przeciąga się do późnych godzin popołudniowych.
      
       Cennik: osoby dorosłe 49zł/os., dzieci od 4 do 12 lat – 50 proc. taniej, dzieci do lat 4 bezpłatnie. Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie od czwartku od godziny 11 pod numerem tel. 55 611 66 95.
      
Hotel Elbląg****, Restauracja „Dom Królów”
       ul. Stary Rynek 54-59 , 82-300 Elbląg
      
www.hotelelblag.eu
      
      
---- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej