UWAGA!

Nieletni udostępniał ,,dopalacze''

 
Elbląg, Nieletni udostępniał ,,dopalacze''

Policjanci z Braniewa poinformują sąd rodzinny i nieletnich o sprawie 16-latka, który udostępniał ,,dopalacze'' innym osobom. 19-latek po zażyciu nieznanych substancji, chodząc na czworakach został znaleziony przez pogotowie. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

W zeszłą środę zespół pogotowia zwrócił się o pomoc funkcjonariuszy przy agresywnym pacjencie. Jak ustalili policjanci 19-latek na czworakach chodził po drodze. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy mężczyźnie kilka gramów suszu oraz białą substancję, a następnie zatrzymali 19-latka w policyjnej celi. Teraz środki, które posiadał przy sobie zostaną poddane specjalistycznym badaniom. Funkcjonariusze przeszukali także mieszkanie, w którym przebywał pacjent. Kryminalni pracując nad sprawą ustalili, że mężczyzna otrzymał nieznane substancje od nieletniego. Jeszcze tego samego dnia policjanci dotarli do 16-latka. Teraz o całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.
       Policjanci wciąż przypominają wszystkim tym, którzy eksperymentują z rożnego typu substancjami chemicznymi celem wprowadzania się w stan odurzenia, w tym dopalaczami, że mogą one mieć tragiczne w skutkach oddziaływanie. Na początku marca opisywaliśmy przypadek gimnazjalistów, którym pomocy musiało udzielić pogotowie. Tym razem mężczyzna chodzący na czworakach po drodze także znajdował się w sytuacjach zagrażających jego zdrowiu. Zażywający nie są w stanie przewidzieć jak zareaguje ich organizm.
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama