UWAGA!

Nieoficjalne wyniki w powiecie elbląskim

 
Elbląg, Nieoficjalne wyniki w powiecie elbląskim
fot. AD

Według nieoficjalnych wyników w gminie Elbląg zwyciężyła dotychczasowa wójt, czyli Genowefa Kwoczek, a w gminie Gronowo Elbląskie dotychczasowy wójt, Marcin Ślęzak, który nie miał kontrkandydata, podobnie jak Andrzej Lemanowicz, dotychczasowy burmistrz miasta i gminy Tolkmicko, który według nieoficjalnych wyników również po raz kolejny został wybrany. Wszystko wskazuje na to, że w innych gminach będzie jeszcze jedna tura.

Według nieoficjalnych wyników jeszcze raz będą się musieli zmierzyć ze sobą kandydaci z gminy Godkowo, czyli Janusz Grzywalski oraz Andrzej Bondaruk, identyczna sytuacja występuje w gminie Markusy, tam mieszkańcy będą jeszcze raz wybierali między Dorotą Wasik a Wacławem Wielesikiem, oraz w gminie Rychliki - "dogrywka" rozegra się pomiędzy Henrykiem Kiejdo a Zbigniewem Lichuszewskim.
       Nieoficjalnie wiadomo również, że wójtem gminy Milejewo został Krzysztof Szumała, burmistrzem miasta i gminy Pasłęk Wiesław Śniecikowski, a miasta i gminy Młynary Marek Misztal.
      
       Według nieoficjalnych danych druga tura szykuje się również w Braniewie (powiat braniewski), tam w drugiej turze spotka się Monika Trzcińska oraz dotychczasowy burmistrz Henryk Mroziński.
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama