UWAGA!

Nominacja na pierwszego zastępcę komendanta

Podinsp. Robert Muraszko został I zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu (dotychczas był drugim). Wręczenie tej nominacji nastąpi 4 kwietnia podczas odprawy służbowej.

Zmiany podyktowane są przejściem dotychczasowego I zastępcy komendanta mł. insp. Doroty Macoch do Olsztyna, gdzie jako zastępca Komendanta Miejskiego Policji, będzie nadzorować pracę pionów kryminalnych.
       W elbląskiej komendzie nie obsadzone jest stanowisko II zastępcy Komendanta Miejskiego Policji. Z chwilą odejścia mł. insp. Doroty Macoch, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie rozpoczął procedurę kwalifikacyjną, która pozwoli wyłonić nowego zastępcę elbląskiego komendanta. Procedura ta może potrwać około miesiąca.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Wspaniały człowiek !!!! Niezwykle wyważony, przesympatyczny a przede wszystkim cierpliwie słuchający petenta. .. Osoby zapisując się na tak ważne spotkanie idą z wielkim niepokojem jak zostaną przyjęci. .. Od tego spotkania wiele zależy, albo świat nadal będzie "walić się na głowę ", albo można WYJŚC z przekonanym, że jest takie MIEJSCE, gdzie można powierzyć swoje problemy i nie czuć się "odfajkowanym ". .. ./wiem, mój problem w gradacji innych spraw zapewne nie jest tak ważny, ale dla mnie był najważniejszy. .. ! " JAK ŻYĆ " ?! - z tym ostatnio modnym pytaniem, pobiegłam po pomoc. .. i jak się się dzisiaj dowiaduję do "świeżo upieczonego " KOMENDANTA. .. Czy uzyskałam odpowiedż. .. ?! Jedno jest pewne wróciłam wyciszona i z nadzieją, że są wśród nas WSPANIALI LUDZIE ! DZIĘKUJĘ panie KOMENDANCIE !!!!! emerytka z AL
 • Gratulacje! Może wreszcie kulturalni w policji będą górą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Fanusia(2012-04-03)
 • Super. Gratulacje!
Reklama