UWAGA!

Nowa droga do miasteczka

Władze miasta postanowiły wybudować nową drogę do miasteczka szkolnego przy ul. Saperów. Powstanie ona kosztem ogródków działkowych, które znajdują się w tej okolicy.

Kolegium Prezydenta Elbląga przyjęło koncepcję planu miasteczka szkolnego przy ul. Saperów. Zmiany związane są z planami wprowadzenia nowej funkcji budynków należących niegdyś do wojska. Ponieważ w obiektach, w których niegdyś znajdował się areszt wojskowy przy ul. Saperów, mają do 2002 r. powstać mieszkania, konieczne były zmiany w rozwiązaniach komunikacyjnych w miasteczku szkolnym. Zgodnie z nowym planem zmodernizowany zostanie górny odcinek ulicy Podchorążych oraz poprowadzona nowa droga wokół miasteczka szkolnego przez ogródki działkowe od ul. Podchorążych do ul. Piechoty. Władze miasta zamierzają podjąć w tej sprawie rozmowy z właścicielami działek.
     - Powyższe rozwiązanie wpłynie korzystnie na poprawieni bezpieczeństwa w tym obszarze oraz ułatwi dojazd zarówno do obiektów szkolnych, jak i nowego osiedla wojskowego - mówi Artur Zieliński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Elblągu.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama