UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowa dyrektor MOPS

 
Elbląg, Nowa dyrektor MOPS
fot. nadesłana

Mirosława Grochalska, wieloletnia dyrektor elbląskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, odeszła na emeryturę. Decyzją prezydenta Witolda Wróblewskiego jej następczynią została dziś (3 października) Beata Kulesza.

Beata Kulesza od 1996 r. jest zatrudniona w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Elblągu. Początkowo jako pracownik socjalny, następnie metodyk pracy socjalnej, kierownik Działu Pomocy Dziecku i Rodzinie, kierownik Działu Wspierania Rodziny i Pieczy Zastępczej. Od 2005 r. pracuje jako ekspert i trener w Stowarzyszeniu Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej w Warszawie, prowadzi liczne szkolenia z zakresu metodyki pracy socjalnej, bierze udział w różnych projektach "Akademia Kobiet Aktywnych", a od 2011 r. w projekce "Tworzenie i
       rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej" jako trener wiodący grupy pracowników socjalnych organizatorów społeczności lokalnej z dużych miast oraz superwizor.
       Beata Kulesza spełnia wymagania ustawy o pomocy społecznej do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej. Posiada wykształcenie wyższe uzupełniające na kierunku pedagogiki w zakresie wczesnej edukacji, II stopień specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny na kierunku praca socjalna z osobami z zaburzeniami psychicznymi oraz liczne studia podyplomowe z zakresu między innymi organizacji pomocy społecznej, profilaktyki społecznej i resocjalizacji.
       W 2004 roku decyzją Kapituły Ogólnopolskiego Konkursu zdobyła tytuł pracownika socjalnego roku.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama