UWAGA!

Nowa dyrektorka Zarządu Budynków Komunalnych w Elblągu

 Elbląg, Anna Przybyła (z prawej) odbiera nominację z rąk prezydenta Michała Missana i wiceprezydentki Katarzyny Wiśniewskiej
Anna Przybyła (z prawej) odbiera nominację z rąk prezydenta Michała Missana i wiceprezydentki Katarzyny Wiśniewskiej (fot. UM Elbląg)

Z początkiem lipca Anna Przybyła, w ramach awansu wewnętrznego, została nową dyrektorką Zarządu Budynków Komunalnych w Elblągu. Do tej pory była zatrudniona jako zastępczyni dyrektora. Umowa z dotychczasowym dyrektorem ZBK, Jackiem Migdalskim, została rozwiązana za porozumieniem stron z dniem 1 lipca 2024 r - informuje Urząd Miejski.

Anna Przybyła ukończyła Technikum Budowlane w Elblągu jako technik budownictwa o specjalizacji dokumentacja techniczna oraz Szkołę Policealną w Elblągu jako technik ekonomista o specjalizacji finanse i rachunkowość. Następnie ukończyła studia magisterskie w zakresie zarządzania nieruchomościami i studia podyplomowe w zakresie rachunkowości przedsiębiorstw na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Z kole na Politechnice Gdańskiej ukończyła studia podyplomowe w zakresie audytu wewnętrznego i kontroli zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych.

W ZBK w Elblągu Anna Przybyła jest zatrudniona od 1 sierpnia 1989 r. Przeszła kilka szczebli kariery zawodowej, pracując kolejno na stanowisku: referenta ds. przygotowania produkcji, starszego inspektora ds. techniczno-administracyjnych, starszego inspektora ds. administrowania obiektami służby zdrowia, głównego specjalisty ds. pracowniczo-organizacyjnych, płac i BHP oraz kierownika Działu Administracyjno-Organizacyjnego. Od 1 października 2022 r. pracowała na stanowisku zastępcy dyrektora ZBK.

= Anna Przybyła posiada zatem odpowiednią wiedzę merytoryczną oraz bogate doświadczenie w funkcjonowaniu jednostki budżetowej - informuje Urząd Miejski w Elblągu.

 

Od redakcji: Jacek Migdalski, dotychczasowy dyrektor ZBK, został od 2 lipca członkiem zarządu spółki Energa Kogeneracja, która produkuje ciepło dla Elbląga. O jego nominacji więcej wkrótce.


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama