UWAGA!

Nowa Holandia – catering dla firm i instytucji

2013-08-19
07:00
 
Nowa Holandia – catering dla firm i instytucji

Kompleksowa organizacja konferencji i wydarzeń firmowych, obsługa szkoleń, bankietów firmowych i spotkań integracyjnych, jesienne spotkania dla działów sprzedaży – po sezonie urlopowym Nowa Holandia zaprasza elbląskie firmy i instytucje do współpracy oferując profesjonalny poziom usług gastronomicznych i ponad 15-letnie doświadczenie. Konkurencyjne ceny dostosowane do aktualnych możliwości budżetowych.

Konferencja, szkolenie, wydarzenie firmowe
       Nowa Holandia przyjmując zlecenie z Państwa firmy gwarantuje usługę kompleksową wraz z wynajmem stołów, krzeseł, aranżacją punktu gastronomicznego, obsługą przerw kawowych lub poczęstunku wg ustalonego menu. Wyceny i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 507 247 247.
      
       Impreza integracyjna, biesiada, spotkanie działu sprzedaży

       Teren rekreacyjny Nowej Holandii położony przy trasie S7 daje możliwości zorganizowania imprezy na wolnym powietrzu, spotkania w namiotach bankietowych lub imprez integracyjno-szkoleniowych w jednej z wielu wiat biesiadnych na terenie Nowej Holandii. Jesień to dobra okazja do podsumowania I półrocza w Państwa dziale sprzedaży – o szczegóły i proponowane scenariusze takiego spotkania prosimy pytać mailowo nowoholandia@nowaholandia.pl.
      
       Wesele 2014 i 2015
       Rezerwacja sali weselnej z dużym wyprzedzeniem to gwarancja komfortu w przygotowaniach uroczystości weselnej – Rodziców Młodych Par zapraszamy na spotkanie z działem obsługi wesel Nowej Holandii, obejrzenie zdjęć z realizowanych uroczystości, wybór menu, precyzyjne wyliczenie kosztu wesela i zrobienie rezerwacji dla Młodych. Kontakt pod numerem telefonu 507 247 247.
      
      
      
       Nowa Holandia
       Gastronomia i rekreacja

       15 lat doświadczenia, sprawdzona jakość
      
       www.nowaholandia.pl
      
----------- Reklama ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej