UWAGA!

Nowa oferta cyfrowej VECTRY

Nowa oferta cyfrowej VECTRY

1 października VECTRA wprowadziła nową ofertę dla widzów telewizji cyfrowej, zawierającą m.in. nowe pakiety programowe oraz 13 zupełnie nowych programów telewizyjnych.

Tak duża zmiana oferty wiązała się z koniecznością uporządkowania kolejności programów w cyfrowym układzie kanałowym VECTRY. Programy zostały pogrupowane tematycznie i otrzymały nową kolejność, aby ułatwić abonentom odbiór bogatej oferty telewizji cyfrowej. Dzięki temu poruszanie się wśród stale rosnącej ilości programów stanie się teraz szybsze i bardziej intuicyjne.
     Dekodery cyfrowe w mieszkaniach abonentów automatycznie ułożyły programy według nowej kolejności. Program pierwszy Telewizji Polskiej znajduje się obecnie na kanale 101, po nim kolejne programy.
     Z aktualną listą programów można zapoznać się za pomocą przewodnika po programach EPG w dekoderze, w Biurach Obsługi Klienta VECTRY i na stronie internetowej www.vectra.pl. Abonenci otrzymają także szczegółową listę z nowym układem kanałów drogą pocztową.
     Informacje techniczne:
     Jeśli po włączeniu dekodera wyświetla on komunikat z prośbą o wpisanie numeru PIN, należy za pomocą pilota, używając przycisków PROG+, PROG- (które umieszczone są po lewej stronie pilota, pod przyciskami „strzałek”) wybrać żądany kanał, np. 101 TVP1. Jeśli dekoder nie działa prawidłowo, należy wykonać aktualizację jego oprogramowania zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia.
     Grupa VECTRA to drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce, dostawca usługi triple play. Obejmuje swoim zasięgiem 137 miast i dociera do 687 tys. gospodarstw domowych. W ofercie VECTRY, obok 120 programów telewizyjnych oferowanych w technologii cyfrowej oraz programów realizowanych przez niezależne telewizje lokalne, znajduje się usługa szerokopasmowego dostępu do internetu oraz usługa telefonii stacjonarnej. Dzięki unikalnej na polskim rynku ofercie telewizji cyfrowej, VECTRA zdobyła ponad 145 tysięcy abonentów i jest krajowym liderem tej usługi. Odbiorcami szerokopasmowego dostępu do internetu VECTRY jest ponad 175 tys. gospodarstw domowych. Z telefonu VECTRY korzysta 37 tys. abonentów.
     
     
-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie