UWAGA!

Nowe atrakcje w Nowej Holandii

2015-04-28
07:00
 
Nowe atrakcje w Nowej Holandii

Lubimy być mile zaskakiwani, lubimy też odkrywać nowe rzeczy i miejsca. Wie o tym Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia, największy tego typu obiekt w północnej Polsce, który z okazji otwarcia sezonu przygotował nowe atrakcje. Zapraszamy na majowy weekend, oto co przygotowaliśmy.

Nowe...
       Postawiliśmy na przestrzeń, stąd pierwszą nowością jest specjalnie wykonany labirynt, gdzie wszyscy chętni sprawdzą swoją orientację w zamkniętym terenie. Mamy nadzieję, że wyjść
       z labiryntu będzie tyle samo co wejść. W razie potrzeby pomożemy. Wiemy też, że dzieci uwielbiają zabawy w poszukiwanie skarbów. Stąd nowa atrakcja kopalnia złota, która obudzi wyobraźnię małych odkrywców. No i wreszcie rozrywka dla odważnych ­wirujący tunel, który spowoduje, że nasz błędnik na chwilę oszaleje. Emocje gwarantowane!
      
       Sprawdzone...
       To atrakcje, które nieustannie cieszą się popularnością. Wyspa Potworów, replika osady Truso, Wyspa Iluzji, Dwór Króla Artura i wreszcie zjeżdżalnia Lew Gigant. A skoro już o zwierzętach mowa, to polecamy również wizytę w naszym mini zoo i ptaszarni. Na dopełnienie udanego dnia rejs tramwajem wodnym.
      
       Start 1 maja o godz. 10.
      
Zapraszamy – Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia
      
www.nowaholandia.pl
----- Reklama ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej