UWAGA!

Nowe kino w centrum handlowym

 
Elbląg, Nowe kino w centrum handlowym
fot. Anna Dembińska

Możemy tam nie tylko zrobić zakupy, zjeść obiad w restauracji czy wypić kawę w kafejce. Kolejną rozrywką, z jakiej będą mogli korzystać mieszkańcy w CH Ogrody jest Multikino, którego oficjalne otwarcie odbyło się dziś (7 listopada) w holu głównym centrum. Zobacz więcej zdjęć. 

– Mieszkam niedaleko stąd i bardzo się cieszę, że będę miała tak blisko do kina – mówi elblążanka. – Centrum handlowe to bardzo dobre miejsce na powstanie kina. Można tu połączyć przyjemne z pożytecznym i po trudzie zakupów udać się na film.
       Z oferty nowego Multikina można było skorzystać już wczoraj, a dziś (7 listopada) przy wejściu głównym centrum odbyło się oficjalne otwarcie nowego kompleksu. Można było wziąć udział w konkursie plastycznym czy rozwiązać rebus i wygrać nagrody, wśród których były oczywiście bilety do kina. Po galerii chodziły także maskotki z filmów oraz bajek i zaczepiały dzieci, rozdając im cukierki.
       - Multikino oferuje filmy i wydarzenia dodatkowe takie jak maratony, koncerty, kino na obcasach, poranki dla dzieci – mówi Aneta Kudlak, kierownik kompleksu kinowego. - Mamy różne promocje. Są to bilety z coca colą, bilety orange, rodzina do kina, bo rodzinami jest zawsze taniej. Ponadto oferujemy zabawki w multishopie. Mamy tutaj dodatkowo wyeksponowane statki z „Gwiezdnych wojen”. Można sobie więc zrobić zdjęcie z Yodą.
       Dzisiejsza impreza potrwa do godz. 17. Kino będzie otwarte codziennie w godzinach 9-22.
dk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama