UWAGA!

Nowe Suzuki wjeżdża na salony!

2016-02-09
13:00
 
Nowe Suzuki wjeżdża na salony!

Każde miasto potrzebuje kompaktowych samochodów. Rodzina – przestrzeni. A wielkomiejska rodzina potrzebuje Baleno. Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, z naciskiem na bezpieczeństwo, wygodę oraz niskie koszty eksploatacji. Już w najbliższy czwartek, 11 lutego o godz. 19, w salonie Suzuki Gołębiewski, odbędzie się prezentacja tego wyjątkowego samochodu.

Nowe Baleno to samochód stworzony z myślą o roli, jaką ma spełniać. A ma odnaleźć się w wielkim mieście, z rodziną na pokładzie. To wcale nie jest łatwe zadanie, bo jak być jednocześnie wielkim i małym? Pojemnym i zwinnym? Suzuki, jako ekspert w konstruowaniu aut kompaktowych znalazło odpowiedź. Trzeba być Baleno.
       Auto powstało na nowej płycie podłogowej. To konstrukcja odznaczająca się dużą sztywnością i małą masą. Sprawia to, że Baleno jest wyjątkowo bezpieczny, świetnie się prowadzi i - co równie ważne - jest ekonomiczne. Przy czym udowadnia, że ekonomiczne nie musi iść w parze z mało dynamiczne.
       Suzuki proponuje do Baleno jeden z dwóch rodzajów napędu. Pierwszy jest benzynowy i tu do wyboru są dwa silniki. Do aktualnie oferowanych i lubianych za osiągi i bezawaryjność jednostek benzynowych, dołączy nowoczesny silnik turbodoładowany Drugim rodzajem napędu jest hybryda. To absolutna nowość w Suzuki. Baleno jest pierwszym modelem tego koncernu z napędem spalinowo-elektrycznym. Układ ten pomaga obniżyć zużycie paliwa.
       Wymiary samochodu plasują ten model w segmencie B. Wystarczy jednak zająć miejsce za kierownicą, na tylnej kanapie lub zajrzeć do bagażnika, by zrozumieć, ze Baleno z powodzeniem może konkurować z segmentem C. Dlaczego?
       Bagażnik o pojemności 355 litrów jest nie tylko największym w segmencie B, ale bije również wyniki wielu aut z segmentu C.
       Charakter Suzuki Baleno doskonale pasuje do dzisiejszego świata. Projektanci auta uwzględnili wszystkie potrzeby rodziny. Dlatego za sprawą optymalnych wymiarów doskonale sprawdzi się jako samochód miejski, ogromna przestrzeń wewnątrz zapewni wygodę na dłuższych trasach, a dynamiczne i oszczędne silniki pozwolą czerpać przyjemność z jazdy, bez wyrzeczeń na stacji benzynowej.
      
       Już w najbliższy czwartek, 11 lutego, o godz. 19 w salonie Suzuki Gołębiewski przy ul. Żuławskiej 19 w Elblągu odbędzie się przedpremierowy pokaz Nowego Suzuki Baleno. To wspaniała okazja, by na własne oczy przekonać się, jakie atuty posiada ten samochód. Zapraszamy!
      
--------Artykuł sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej