UWAGA!

Nowe szaty portElu

 Elbląg, Nowe szaty portElu

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl w styczniu skończy 20 lat. Postanowiliśmy jednak nie czekać z prezentem dla Czytelników i już teraz podzielić się z Państwem nową szatą graficzną. To druga tak zasadnicza zmiana w naszej makiecie w historii portElu, która ma łączyć tradycję z wyzwaniami nowych czasów.

Pierwszą gruntowną zmianę szaty graficznej portElu przeprowadziliśmy w 2013 roku. Mija już więc siedem lat, co w historii Internetu i rozwoju portali internetowych jest całą epoką. Nad kolejną zmianą pracowaliśmy od wielu miesięcy, a jej premierę przyspieszyła pandemiczna rzeczywistość, z którą nam wszystkim przyszło się zmierzyć.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkie jest przywiązanie naszych Czytelników do starej już szaty graficznej. Wymóg czasów sprawił jednak, że portEl musiał pokazać się w nowej odsłonie. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zachować funkcjonalność strony i sprawić, by nawigacja po poszczególnych działach była intuicyjna i nie sprawiała Czytelnikom żadnych problemów.

Mamy nadzieję, że nowocześniejszy wygląd strony przypadnie Państwu do gustu. Zmieniamy szaty, ale serce nadal bije po Państwa stronie – Czytelników, dla których codziennie piszemy o sprawach ważnych dla Elbląga, regionu i jego mieszkańców.

Gdyby jednak jakieś błędy w nowej szacie graficznej umknęły naszej uwadze, to liczymy na życzliwe maile pod adresem: admin@portel.pl.

Miłej lektury!

 

Wydawca i Redakcja portEl.pl

 

PS. Wersja mobillna portEl.pl pozostaje bez graficznych zmian


Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama