UWAGA!

Nowe władze w elbląskim hufcu

 
Elbląg, Nowe władze w elbląskim hufcu
(fot. nadesłana)

Czas panowania poprzednich władz Hufca Elbląg ZHP dobiegł końca. Nadeszła chwila podjęcia decyzji i odpowiedzenia na pytanie - co dalej? W tym celu instruktorzy spotkali się na Zjeździe Hufca, aby wspólnie zaplanować swoją dalszą pracę.

W sobotę (14 listopada) odbył się Zjazd Hufca Elbląg. Jego celem był głównie wybór nowego Komendanta i Komendy Hufca oraz Komisji Rewizyjnej, ale także zaplanowanie swojej przyszłej działalności. Było to ważne wydarzenie dla wszystkich harcerzy i instruktorów, a decyzje jakie na nim zapadły, zaważą na przyszłości naszych harcerzy.
       Wobec tego z radością informujemy, że nowym Komendantem Hufca Elbląg ZHP została phm. Magdalena Kasprowicz – wieloletnia harcerka i instruktorka, która w pracę z harcerzami włożyła całe swoje serce. Wybór był niemalże jednogłośny. Podczas Zjazdu, wybrano również członków Komendy Hufca, którzy razem z Komendantem będą sprawować pieczę nad pomyślną działalnością naszej organizacji.
       Mamy nadzieję, że nowe władze hufca wybrane na Zjeździe sprawią, że nasza harcerska działalność będzie tak samo prężna jak dotychczas. Oby nowym funkcyjnym nigdy nie zabrakło energii do działania i motywacji do dalszej pracy na łamach całego hufca.
      
Kamila Niewinowska, szefowa Harcerskiej Służby Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Same torbuty :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  7
  jestmoc(2015-11-16)
 • Gratulacje dla młodych ludzi. Harcerstwo to sposób na życie. I to niezależnie od wszelkich internetów, komórek, smatfonów, halołynów no i głupoty. .. (co poniżej). Może to zabrzmi trochę banalnie, ale harcerzem się jest stale. .. .Moja przygoda z harcerstwem to ostatnie 55 lat. .. .. nie koniecznie w mundurku. .. .
 • Tylko nie kumajcie się z olsztynem!!!!!Gdańsk mamy blisko i nam bliżej do Pomorza -Żuław jak do bagien.
 • Jak to dobrze, że to czy ktoś jest gruby czy nie nie świadczy o jego inteligencji. A władza, która rządzi za 0zł/mc na pewno będzie tyła w najlepsze. ..
 • Nie sztuką jest uciekać z tonącego statku ale sprawić, żeby dalej pływał;)
 • Chyba jakiś żart. Lepiej być grubszym ale robić coś dla innych i być aktywnym niż być chudym człowiekiem bez żadnych ambicji, siedzącym przy biurku i hejtujacym ludzi, którzy robią coś dla społeczeństwa. Nie pozdrawiam.
 • Oj chyba za mało musztry i biegów na orientację ma kadra bo obrosła w sadełko!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  były_harcerz(2015-11-16)
 • Autor artykułu wnioskuje o trochę więcej tolerancji, a przede wszystkim rozumu dla tych, dla których najważniejszy okazał się wygląd. Bo tutaj liczy się cel, pasja, zaangażowanie i to co się ma w sercu i głowie, a nie to, jak kto wygląda. A od głupich i nikomu niepotrzebnych komentarzy można się powstrzymać. Dziękuje, pozdrawiam.
 • Elbląg terytorialnie podlega pod Olsztyn. Chorągiew Warmińsko-Mazurska jest jednostką nadrzędną nad hufcem elbląskim, więc zasadniczo to nie jest kwestia "kumania" tylko struktury;)
Reklama