UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowi dyrektorzy na nowy rok szkolny

 
Elbląg, Dwanaście przedszkoli, szkół i innych elbląskich placówek oświatowych czeka na dyrektorów
Dwanaście przedszkoli, szkół i innych elbląskich placówek oświatowych czeka na dyrektorów (fot. arch. AD)

Prawdopodobnie pod koniec sierpnia znane będą nazwiska dwunastu nowych dyrektorów elbląskich przedszkoli, szkół i innych placówek oświatowych. Konkursy na te stanowiska ogłosił w maju pełniący obowiązki prezydenta Elbląga Marek Bojarski.

Na dyrektorów czekają: Przedszkola nr: 3,5,17,31,33 i 34, Szkoła Podstawowa nr 14,Gimnazjum nr 5,Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. Początkowo, decyzją Marka Bojarskiego, który pełnił do czasu rozstrzygnięcia przedterminowych wyborów samorządowych funkcję prezydenta Elbląga, termin składania ofert konkursowych miał upływać 29 maja. Zaprotestowali jednak elbląscy politycy PiS i SLD, którzy argumentowali, że takie decyzje personalne powinny podejmować nowe władze miasta. Tym bardziej, że kadencja obecnych dyrektorów upływa z dniem 31 sierpnia więc "nie ma powodu do pośpiechu".
       Marek Bojarski wziął te argumenty pod uwagę i przedłużył termin składania ofert do 2 sierpnia. Jak poinformował nas dziś (5 sierpnia) Departament Edukacji UM, łącznie wpłynęły 24 oferty. Popularnością cieszyły się stanowiska dyrektorów wszystkich typów placówek. Posiedzenia komisji konkursowych odbędą się najpóźniej do 23 sierpnia. Zatem nowy rok szkolny, nowi dyrektorzy.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama