UWAGA!

Nowość! Pizza w Rodzinnym Parku Rozrywki

2013-08-08
12:20
 
Nowość! Pizza w Rodzinnym Parku Rozrywki

Przybywa atrakcji na Nowej Holandii. Oryginalna włoska pizza od najbliższego weekendu dla wszystkich odwiedzających Rodzinny Park Rozrywki. Po zabawie na Zjeżdżalni Lew Gigant, wspólnej zabawie na wodnym szlaku w kajaku lub rowerze wodnym zapraszamy na pachnącą pizzę prosto z pieca. 

Dobrze spędzone popołudnie z dziećmi bez nerwów w korkach i tłoku na nadmorskiej plaży – w najbliższy weekend zostań w Elblągu spędzając czas w Rodzinnym Parku Rozrywki.
      
       Rekordowe temperatury i korki na siódemce aż po horyzont – tak wygląda szczyt sezonu na siódemce. Tymczasem wybierając się w weekend w przeciwnym kierunku możemy ciekawie spędzić czas z naszymi dziećmi. Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki! Tylko 10 minut od centrum miasta, najlepiej przez węzeł Raczki w kierunku Warszawy.
      
       „Zatrzymujemy się odpocząć, bo jadąc od strony Helu mamy za sobą kilka godzin jazdy zderzak w zderzak. Nowa Holandia patrząc na ilość samochodów na parkingu jest miejscem bardzo popularnym,  a atrakcje dla dla dzieci w Rodzinnym Parku Rozrywki są naprawdę sporą niespodzianką” - mówią rodzice 5 letniej Julki wracający z urlopu do Warszawy.
      
       W ten weekend nowa atrakcja dla gości Parku Rozrywki – rusza pizzeria zapraszając rodziców z dziećmi na oryginalną włoską pizzę. Pizza uzupełni ofertę gastronomiczną Nowej Holandii znanej od lat ze smacznej kuchni.
      
       Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia jest czynny w godzinach 10:00 – 20:00 Szczegółowe informacje o biletach pod numerem telefonu 55 615 10 85
       Szukacie Państwo miejsca na Urodziny dziecka w sierpniu lub wrześniu?
       Zapraszamy do Nas! Moc atrakcji w jednym miejscu.
      
      
www.nowaholandia.pl  
      
      
                                                                                ------------------Reklama------------------
      
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej