UWAGA!

Nowości w serwisie ogłoszeniowym portElu

Serwis ogłoszeniowy portElu to jeden z najczęściej odwiedzanych działów naszej gazety. Zawiera on największą bazę ogłoszeń dotyczących naszego regionu, jaką można znaleźć w internecie. Stąd nasza troska o jego ciągły rozwój i doskonalenie.

Liczba ogłoszeń w dziale ciągle rośnie i wynosi obecnie około 6 tys. wpisów, w tym 2/3 to drobne ogłoszenia prywatne. Pozostałe zamieszczane są przez różne firmy reklamujące swoje towary i usługi. Funkcjonująca od paru miesięcy wyszukiwarka pozwala na łatwe wybranie ogłoszeń z interesującej nas dziedziny oraz selekcję ze względu na rodzaj zamieszczającego (prywatne, firmowe).
     Ogłoszenia firmowe i tzw. ogłoszenia ekspresowe są płatne. Do tej pory najczęściej stosowaną metodą zapłaty był zwykły przelew lub SMS. Ostatnio dodaliśmy kolejną możliwość – płatność kartą lub przelewem internetowym. Dzięki szyfrowaniu transmisji i autoryzacji transakcji przez Polcard operacje wykonywania płatności są w pełni bezpieczne. Płatność możliwa jest dla posiadaczy kont w większości banków internetowych oraz właścicieli tzw. “wypukłych” kart płatniczych. Należy przy tym zaznaczyć, że banki i wydawcy kart nie pobierają dodatkowych prowizji z tytułu tych płatności. Poza tym cena za zamieszczenie ogłoszenia z tą formą płatności jest o 1/3 niższa, niż w przypadku SMS-a. Obecnie najwięcej, bo 35% płatności wykonywanych jest przy pomocy tzw. natychmiastowych przelewów internetowych z kont w mBanku i Inteligo.
     Ostatnią nowością jest panel użytkownika o nazwie “Moje ogłoszenia”, który pozwala na łatwą edycję i kasowanie zamieszczanych ogłoszeń. Ze zrozumiałych względów dostępny on jest wyłącznie dla zrejestrowanych i zalogowanych użytkowników serwisu.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama