UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy numer „Magazynu Elbląskiego”

Elbląg, Nowy numer „Magazynu Elbląskiego”

W kolejnym wydaniu „Magazynu Elbląskiego” przeczytać można m.in. o ciekawej przeszłości Wyspy Nowakowskiej, zabytkowym Szpitalu Jerozolimskim, korupcji w Rosji, a także o sporcie, polityce i kulturze. 20. numer kwartalnika już w sprzedaży.

„Wyspa Nowakowska – rzadko o niej słyszymy, a jeśli już, to tylko przy okazji zagrożenia powodzią, wtedy nazwę tę wymieniają nawet media ogólnopolskie. I tak toczy się tu życie, od wypadku do wypadku, poza tym o wyspie wiadomo niewiele i nikt – poza wędkarzami – nią się nie interesuje” - to fragment artykułu Dariusza Bartona, poświęconego turystycznym walorom i ciekawej przeszłości Wyspy Nowakowskiej.
       Z innych tekstów, zamieszczonych w najnowszym, dwudziestym już numerze „Magazynu Elbląskiego” warto polecić m.in. artykuł Tomasza Agejczyka „Szpital Jerozolimski – uratowany zabytek”; tekst Beaty Branickiej omawiający twórczy dorobek Galerii El oraz artykuł Janusza Dziugiewicza, poświęcony korupcji w Rosji.
       Nie zabrakło również recenzji najnowszych publikacji: dwutomowego dzieła Tomasza Stężały „Elbing 1945” oraz książki Mieczysława Lenckowskiego „W oglądzie niezmąconego piękna bytu”.
       W tym wydaniu kwartalnika znajdujemy również relację z polskiej misji gospodarczej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w której wziął udział prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk, artykuł Bogusława Tołwińskiego o pozytywnych wartościach, jakie powinien promować współczesny sport, informacje Marka Murdzi na temat dorobku międzynarodowej sieci „Wide Minds – Ludzkie oblicze cyfrowej edukacji”, wakacyjną ofertę elbląskiego Muzeum Archeologiczno–Historycznego, kalendarz imprez sportowych i rekreacyjnych, które odbędą się w Elblągu do końca bieżącego roku.
      
lb
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama