UWAGA!

Nowy oddział Deutsche Bank PBC w Elblągu

2008-06-16
11:10
Elbląg, Nowy oddział Deutsche Bank PBC w Elblągu

Deutsche Bank PBC S.A. będący częścią Grupy Deutsche Bank, jednej z największych, globalnych instytucji finansowych, uruchomił swój oddział przy ul. 1 Maja 37 w Elblągu. To pierwsza placówka banku w mieście, a zarazem druga, obok Olsztyna, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Oddział w Elblągu jest jednym z pierwszych, uruchomionych w ramach projektu rozbudowy sieci Deutsche Bank PBC zaplanowanej na lata 2008-2009. Obecnie, na terenie całego kraju działa już 69 placówek.
     
     – Nasze miasto rozwija się bardzo dynamicznie. Wraz z tym rozwojem rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi bankowe. Dotyczy to zarówno bieżącej obsługi finansowej, możliwości korzystnego lokowania wolnych środków w ramach bezpiecznych produktów depozytowych, różnego rodzaju zyskownych rozwiązań inwestycyjnych, czy też kredytowania nieruchomości bądź potrzeb konsumpcyjnych. W przypadku firm, zorientowanych na wzrost konkurencyjności na rynku, liczy się obecnie przede wszystkim wysoki poziom doradztwa i takie rozwiązania, które pomogą im zwiększyć efektywność, wpłynąć na zyskowność przedsiębiorstwa czy po prostu ułatwić jego prowadzenie. Teraz z kompleksowej oferty Deutsche Bank PBC w tym zakresie mogą już korzystać zarówno mieszkańcy Elbląga i okolic, jak i działający na tym terenie przedsiębiorcy – mówi Radosław Michałowski, Dyrektor Oddziału Deutsche Bank PBC w Elblągu.
     
     Oddział jest czynny w godzinach 9.00-17.00.
     Dane teleadresowe: tel. (055) 230 69 50, fax (055) 230 69 60.
     
      www.deutsche-bank-pbc.pl
     
---- Tekst sponsorowany ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama