UWAGA!

Nowy sprzęt za stary

Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu zbiera na nowy sprzęt komputerowy. Nie zbiera jednak pieniędzy, lecz zużyte tonery i głowice do drukarek.

Aby otrzymać nowy sprzęt komputerowy, szkoła musi zebrać od 350 do 400 sztuk zużytych elementów drukarek. Tonery i głowice zostaną przekazane specjalnej firmie zajmującej się ich przetwarzaniem. W zamian szkoła otrzyma nowy komputer. Do tej pory w SP 25 zebrano jednak tylko 10 proc. potrzebnych głowic i tonerów.
     - Jeżeli uda nam się otrzymać komputer, będzie on wykorzystywany przez uczniów i nauczycieli - mówi Włodzimierz Mielnicki, dyrektor szkoły. - A ponieważ jest to akcja ekologiczna, komputer trafi do gabinetu przyrodniczego.
     Każdy, kto chce pomóc szkole, może przynieść zużyty toner lub głowicę drukarki do sekretariatu SP 25 przy ul. Wyżynnej 3.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Proponuje by szkoła przyjmowała telefoniczne zgłoszenia a uczniowie przyjdą i odbiorą i to będzie ich wkład w tą akcję. Dać i jeszcze dowozić . Chyba trochę za wygodnie
 • Pytanie podstawowe: jaki to komputer. Bo jesli 386DX (komputer, wiec nie monitor) to zdaje sie, ze ktos sobie niezle na tym zarobi. Za taki toner na pewno mozna dostac z 10zl.
 • Sim! Gdzie widziałeś w sprzedaży nowe kompy z prockiem 386???
 • ee ja moge nowe 286 sprzedac jakby ktos byl zainteresowany :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ja to ja(2002-03-31)
 • Hm...? Na początku artykuły myślałem, że chodzi tutaj przynajmniej o kilka komputerów, a jednak pod koniec okazuje się, że tylko o jeden:) Czy może się mylę?
 • Szybciej kupi szkola PC-ta jak zrobi akcje zbiorki zlomu i makulatury a jesienia zoledzi.
 • U Nich stoi pIII 700 ale niekiedy nowe gry się "tną" i długo filmu ripują :-) potrzebują komp 2x P IV z raidem i 1 mega do netu żeby szybciej "zasysać". Jak dacie tonery będzięcie mieli w promocji tańsze divx-y z nowościami .. . . . . Text powstał 1 kwietnia Matrix end ............
 • Panie Mielnicki: komputer w gabinecie przyrodniczym...niech pan wezmie zimny prysznic.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bluselka(2002-04-02)
Reklama