UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O strategii elektromobilności Elbląga

 
Elbląg, O strategii elektromobilności Elbląga

7 i 8 maja br. w godz 12-14 odbędą się tzw. webinaria na Platformie Clickmeeting, których tematem będzie "Strategia rozwoju elektromobilności Elbląga 2020+".

Zostaną poruszone zagadnienia: związane z mobilnością i elektromobilnością, inteligentnymi systemami infrastruktury miejskiej,

wprowadzeniem alternatywnych środków komunikacji, ograniczeniem emisji zanieczyszczeń w transporcie. Zostaną też

omówione wyniki ankietyzacji mieszkańców.

W programie webinarów planuje się: przedstawienie prezentacji dotyczącej powyższych zagadnień, dyskusję z uczestnikami na temat obecnej sytuacji transportowej w Elblągu, warsztatowe omówienie i wyjaśnienie zagadnień najbardziej interesujących uczestników spotkania dotyczących elektromobilności i smart city,

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tzw. webinarium. Link dostępu do webinariów: w czwartek, 7 maja i piątek, 8 maja. 

 

 

 

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Lepiej zacznijcie pozyskiwać energię z odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika, wiatr, elektrownie wodne)tymi działaniami bardziej przyczynicie się do poprawy jakości powietrza, ochrony środowiska. Zaczynajcie od początku, a nie od końca. Najwięcej szkody dla środowiska przynosi palenie złej jakości węgla sprowadzanego z Rosji oraz odpadów meblowych, a niżeli wszystkie samochody razem wzięte. Nawet ja co 2 samochód będzie elektryczny będzie to i tak będzie miało to znikomy wpływ na jakość powietrza. Dlaczego?Ponieważ prąd wytwarzany w Polsce jest z brudnego węgla. Energii słonecznej mamy pod dostatkiem. Dofinansujcie tę branżę, a korzyści będą ogromne dla całego społeczeństwa, a nie tylko dla bogatych, których stać na auto elektryczne. Powiecie na rząd pomoże. He he szumnie premier Morawiecki obiecywał ogromne dofinansowanie do aut elektrycznych i co? Nic znowu nic, nie będzie i było to już wiadomo przed epidemią. Ludzie zamówili w salonach auta elektryczne a teraz okazuje się ze dofinansowania nie będzie takiego jak obiecywano. W tym momencie zainwestujcie w maseczki, a nie w stanowiska dla aut elektrycznych dla 1 procenta społeczeństwa. Potrzeby są inne priorytetowe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niedlagłupoty(2020-05-01)
 • .. .a tak bardziej na temat to ścieżki rowerowe są potrzebne. Będzie z nich korzystać dużo więcej ludzi jak z aut elektrycznych, zapewniam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niedlaglupoty(2020-05-01)
 • Link dostępu do webinariów (jeszcze?)nie działają. Mam nadzieję, że w czwartek i piątek będą działać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  EcoKatarzyna(2020-05-04)
Reklama