UWAGA!

O strategii elektromobilności Elbląga

 Elbląg, O strategii elektromobilności Elbląga

7 i 8 maja br. w godz 12-14 odbędą się tzw. webinaria na Platformie Clickmeeting, których tematem będzie "Strategia rozwoju elektromobilności Elbląga 2020+".

Zostaną poruszone zagadnienia: związane z mobilnością i elektromobilnością, inteligentnymi systemami infrastruktury miejskiej,

wprowadzeniem alternatywnych środków komunikacji, ograniczeniem emisji zanieczyszczeń w transporcie. Zostaną też

omówione wyniki ankietyzacji mieszkańców.

W programie webinarów planuje się: przedstawienie prezentacji dotyczącej powyższych zagadnień, dyskusję z uczestnikami na temat obecnej sytuacji transportowej w Elblągu, warsztatowe omówienie i wyjaśnienie zagadnień najbardziej interesujących uczestników spotkania dotyczących elektromobilności i smart city,

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tzw. webinarium. Link dostępu do webinariów: w czwartek, 7 maja i piątek, 8 maja. 

 

 

 

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Lepiej zacznijcie pozyskiwać energię z odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika, wiatr, elektrownie wodne)tymi działaniami bardziej przyczynicie się do poprawy jakości powietrza, ochrony środowiska. Zaczynajcie od początku, a nie od końca. Najwięcej szkody dla środowiska przynosi palenie złej jakości węgla sprowadzanego z Rosji oraz odpadów meblowych, a niżeli wszystkie samochody razem wzięte. Nawet ja co 2 samochód będzie elektryczny będzie to i tak będzie miało to znikomy wpływ na jakość powietrza. Dlaczego?Ponieważ prąd wytwarzany w Polsce jest z brudnego węgla. Energii słonecznej mamy pod dostatkiem. Dofinansujcie tę branżę, a korzyści będą ogromne dla całego społeczeństwa, a nie tylko dla bogatych, których stać na auto elektryczne. Powiecie na rząd pomoże. He he szumnie premier Morawiecki obiecywał ogromne dofinansowanie do aut elektrycznych i co? Nic znowu nic, nie będzie i było to już wiadomo przed epidemią. Ludzie zamówili w salonach auta elektryczne a teraz okazuje się ze dofinansowania nie będzie takiego jak obiecywano. W tym momencie zainwestujcie w maseczki, a nie w stanowiska dla aut elektrycznych dla 1 procenta społeczeństwa. Potrzeby są inne priorytetowe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niedlagłupoty(2020-05-01)
 • .. .a tak bardziej na temat to ścieżki rowerowe są potrzebne. Będzie z nich korzystać dużo więcej ludzi jak z aut elektrycznych, zapewniam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niedlaglupoty(2020-05-01)
 • Link dostępu do webinariów (jeszcze?)nie działają. Mam nadzieję, że w czwartek i piątek będą działać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  EcoKatarzyna(2020-05-04)
Reklama