[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O zaletach tańca

Elbląg, O zaletach tańca mówił podczas poniedziałkowego spotkania Antoni Czyżyk, wieloletni tancerz i trener par Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”
O zaletach tańca mówił podczas poniedziałkowego spotkania Antoni Czyżyk, wieloletni tancerz i trener par Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” (fot. nadesłane)

W poniedziałek, 15 marca, w Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbyło się spotkanie, na którym siedmio-, ośmio- i dziewięciolatkowie oraz ich rodzice mogli przekonać się, jak doskonale taniec sportowy wpływa na rozwój dziecka i jak pasja taneczna może przełożyć się na mistrzowskie tytuły.

Antoni Czyżyk - dyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid, wieloletni tancerz i trener par Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” - opowiadał o dotychczasowych osiągnięciach klubu, który przez 20 lat istnienia objął swoją działalnością ponad 12 tysięcy elblążan. To spod skrzydeł tego klubu wyszli tancerze, którzy dziś otwierają swoje szkoły tańca. Pokaz taneczny dała para Grzegorz Ślusarki i Sandra Szczepańska.
       - Taniec to nie tylko nauka kroków i sposób na zorganizowanie wolnego czasu dziecka, taniec pozwala również rozwinąć zdolności artystyczne dziecka, uaktywnić ruchowo, pokonać nieśmiałość, dodać pewności siebie, odkryć talent dziecka, uwrażliwić na muzykę, nauczyć odpowiedzialności, dyscypliny i współpracy z rówieśnikami oraz dobrych manier - mówił Antoni Czyżyk na spotkaniu.
       W najbliższą sobotę, 20 marca, o godz. 16.30 odbędą się pierwsze zajęcia, na których dzieci będą mogły przekonać się, czy taniec sportowy jest dla nich odpowiednią formą aktywności fizycznej.
       - Zapraszamy wszystkie dzieci ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca - dodaje Antoni Czyżyk. - Znajdą one u nas bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności - fachowa opieka i bezpośredni dostęp do najlepszej wiedzy tanecznej, pomogą wyszkolić nowych mistrzów tańca.
       Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu, cena za miesiąc zajęć to 30 zł.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama