UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Obserwacje ptaków z ornitologiem

Elbląg, Obserwacje ptaków z ornitologiem

Leśnicy z Nadleśnictwa Elbląg zapraszają wszystkich miłośników przyrody na wspólne obserwowanie ptaków w rezerwacie przyrody „Zatoka Elbląska”. Spotykamy się 26 września na placu Jagiellończyka o godz. 9, skąd autobus zabierze wszystkich zainteresowanych do Rangór. Na miejsce można także dojechać we własnym zakresie.

Spacer z leśnikiem i ornitologiem zaczyna się przy Domu Pomocy Społecznej „Rangóry”. Po przejściu ścieżką edukacyjną zatrzymamy się w wiacie obserwacyjnej, gdzie z lunety każdy będzie mógł podziwiać zaobserwowane ptaki. (w miarę możliwości prosimy zabrać ze sobą lornetki). W trakcie spaceru ornitolog będzie opowiadał o napotkanych ptakach, a także pomoże w ich rozpoznaniu. Na zakończenie w miejscu postoju pojazdów w leśnictwie Jagodno odbędzie się ognisko z kiełbaskami, które potrwa do ok godz. 12.
       Uwaga. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w autobusie prosimy o zapisywanie się drogą elektroniczną lub telefonicznie w siedzibie Nadleśnictwa, obowiązuje kolejność zgłoszeń.
       Adres e-mail: j.piotrowski@gdansk.lasy.gov.pl ,telefon: (55) 230 85 48 (rejestracja uczestników trwa do piątku, 24.09 do godziny 14).
       Leśnicy gwarantują miłą atmosferę i dużo świeżego jesiennego powietrza w trakcie spaceru.
       Pytania i szczegółowe informacje można znaleźć także na stronie internetowej Nadleśnictwa Elbląg i profilu facebook.
       Zapraszamy.
      
Jan Piotrowski, Nadleśnictwo Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama