UWAGA!

Obwodnica: To na razie wstępna koncepcja...

Przebieg Obwodnicy Wschodniej może jeszcze ulec zmianie - mówi Artur Zieliński. W ten sposób rzecznik prezydenta odpowiada na protest mieszkańców kilkunastu ulic i osiedla Przy Młynie, którzy nie zgadzają się, by trasa przebiegała w pobliżu ich domów.

Artur Zieliński zaznaczył, że to jest dopiero wstępna koncepcja.
     - Realizacja Obwodnicy Wschodniej jest miastu bardzo potrzebna ze względu na bardzo duży ruch w Śródmieściu, jednak przebieg tej trasy jest dopiero we wstępnej fazie ustaleń – stwierdził. - Było już kilka wariantów, którędy ta droga miałaby przebiegać.
     Zdaniem Zielińskiego, protesty są trochę przedwczesne, bo koncepcja nie jest dokończona. Rzecznik zapowiada, że władze miejskie będą w tej sprawie rozmawiać z mieszkańcami.
     - Jeżeli będzie tu jakaś znacząca "kolizja" i odmienne zdania, będziemy zmuszeni przesunąć tę drogę w jedną czy drugą stronę - powiedział.
     
     Zobacz także: " Nie chcą obwodnicy"
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • To znaczy w jaką stronę????? Przecież nie puszczą tej drogi przez Bażantarnię.
 • a moze wykopia wielki tunel pod miastem?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ja to ja(2002-04-24)
 • Jak się nazywają ci co zawsze protestują niezależnie od okoliczności? Protestanci albo lepper
 • do XXX: sądzę, że to zbyt pochopne wyciągać wnioski, że mieszkańcy protestujący przeciwko tej obwodnicy protestują zawsze i wszędzie. Osoby zainteresowane problemem mogą zawsze wyrazić w tej formie swoją opinię -jest to element demokracji. Przecież mieszkańcy nie blokują dróg, nie naruszają w inny sposób prawa - więc o co Ci chodzi ? To czy ich protest zostanie uwzględniony i czy kosztem tych mieszkańców reszta miasta odniesie pożytek to zupełnia inna sprawa.
 • Przed chwila rzecznik Zieliński powiedział w Radiu El, że w razie konfliktu nowej obwodnicy zostanie ona przesunięta (tu dosłownie) "w lewo lub prawo". Zawsze jedna strona będzie niezadowolona - taki jest fakt.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krzysiek(2002-04-25)
 • Obwodnica przez miasto ? znowu ?... Sądzę, że należy ją poprowadzić dalej na wschód, bliżej cmentarza Dębica i z drugiej strony G. Chrobrego do ul. Marymonckiej
 • Niech się ludzie cieszą demokracją.Zawsze komuś taka inwestycja będzie przeszkadzać.W końcu poprotestują i przestaną.Ja mieszkam na "Osiedlu przy Młynie" przy ulicy Reymonta nr ( nie podam ze względu na nawiedzonych) i mnie i mojej rodzinie aktualny przebieg obwodnicy nie będzie przeszkadzał.Uważamy, że budowa jej jest bardzo potrzebna dla naszego miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieszkaniec"O. przy Młynie"(2002-04-26)
 • qaz - Nie uważasz, że prowadzenie tej drogi przez Bażantarnię to jest głupi pomysł
Reklama