UWAGA!

Od dziś w NaWynos Wypasione Naleśniki

 Od dziś w NaWynos Wypasione Naleśniki

Specjalnie dla was złapaliśmy prawdziwego rodzynka. I to jakiego pysznego! Wypasione Naleśniki dołączyły do NaWynos. Jest to jedyna naleśnikarnia w serwisie i startuje naprawdę „z grubej rury”. Niskie ceny, wielkość naleśnika i pyszny smak to tylko niektóre z plusów jakich doświadczysz zamawiając tam posiłek. Nie bądź niedowiarkiem i przekonaj się na własnej skórze. Choć w tym przypadku, pasuje raczej na własnym podniebieniu. Jeśli więc, złapał was głód łapcie za smartfony lub siadajcie do komputerów i zamawiajcie przez najlepszy serwis w Elblągu.


       Wypasione Naleśniki są lokalem startującym, a co za tym idzie? Odpowiedź jest prosta. Właściciele dołożą wszelkich starań, aby w najsmaczniejszy sposób zadowolić wszystkich głodomorów.
       Naleśniki są ich specjalnością, a oprócz tych przyrządzonych na słodko, skuszą was m.in. podane w sposób wytrawny lub zapiekane z serem w piecu. A każdy z nich jest wielkości 40cm!
       Kolejną cechą in plus jest dalsza część menu. I choć nazwa mówi sama za siebie, to oprócz naleśnikowych wariacji, zamówisz także tanią i smaczną pizzę lub makarony czy sałatki. Dodatkowo, na każde z dań zamawiane przez serwis NaWynos serwujemy wam 5% rabatu.
      
       Nie zapominajmy także o innych restauracjach z NaWynos. Jak zwykle w naszym serwisie znajdziesz najbogatsze menu, największe zniżki nawet do 20% oraz wygodę zamawiania. Cały czas rozwijamy się z myślą o elblążanach, którzy cenią sobie dobry smak.
      
       Znajdziesz u nas pizzerie takie jak: DaGrasso, Primavera, Mariano, Prima Pizza, La Capra czy Da Vinci.
       Ponadto restauracje: Mamma Mia, Oliwka, Strzecha, Imbir, Arena i Złota Arka.
       Kababa zjesz w : Trojan Horse, Marmara, Amir i Al Capone.
       Warto sprawdzić także, co oferują: Kurczę na telefon, Hot King, Bar Kalinka czy Kaktus.
      
      
Jeśli posiadasz restaurację, która chce dołączyć do serwisu napisz na reklama@portel.pl

       Głodni? Nie czekajcie! Zamawianie przez NaWynos jest banalnie proste.
      
       Klikacie – zamawiacie – jecie.
      
       Nie daj się zjeść pozorom. Zamów na: NaWynos.portEl.pl

       ----reklama----

      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie