UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Od żeglarza do strażaka

Podczas tegorocznych wakacji na półkoloniach, koloniach i obozach sportowych wypoczywało 3550 elbląskich dzieci i młodzieży. Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia tematyczne, które odbywały się m.in. w stadninie koni, w Bażantarni, w Straży Pożarnej i na lotnisku.

Pracownicy Urzędu Miejskiego oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu, którzy organizowali letni wypoczynek przedstawili prezydentowi Henrykowi Słoninie raport z przebiegu Akcji Lato 2005.
     - W czasie tegorocznych wakacji elbląska oświata przygotowała dla dzieci i młodzieży naszego miasta bogaty program wypoczynku: półkolonie, kolnie, obozy sportowe - informuje Agnieszka Staszewska, rzecznik prezydenta Elbląga. - Dużym zainteresowaniem cieszyły się półkolonie. Młodzi elblążanie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach na dziesięciu stacjach: Żeglarz - w Ośrodku Wodnym "Bryza", Lotnik - na lotnisku Aeroklubu Elbląskiego, Mustang w Piastowie, Artysta - w Młodzieżowym Domu Kultury, Sportowiec - w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym, Przyrodnik - na terenie Lasu Bażantarnia, Zuch - w Próchniku, Strażak - na terenie Straży Pożarnej, Historia - w Muzeum (dodatkowo rejs po kanale Elbląskim i Zalewie Wiślanym), Żołnierz - w 13 Elbląskim Pułku Przeciwlotniczym.
     - Czas spędzony na stacjach rozbudził w dzieciach duże zainteresowania m. in. żeglowaniem, wspinaczką alpinistyczną, ratownictwem przeciwpożarowym, strzelaniem z broni pneumatycznej, pływaniem na łodziach, turystyką pieszą, modelarstwem, uprawianiem różnych dyscyplin sportowych - dodaje. - Mamy nadzieję, że zajęcia te zapoczątkowały przyszłe pasje i fascynacje.
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama