UWAGA!

Odbierz 5000 zł dotacji z Rządowego Programu "Mój Prąd"

2019-08-06
07:00
 

 W Polsce coraz częściej decydujemy się na Odnawialne Źródła Energii, na co wpływ ma głównie notowany w ubiegłym roku wzrost cen prądu, który znacznie poprawił klimat dla inwestycji fotowoltaicznych. W 2018 roku przybyło łącznie więcej mikroinstalacji PV niż było przyłączonych łącznie we wszystkich poprzednich latach.

Łączna moc instalacji fotowoltaicznych pacujących w polskim systemie elektroenergetycznym według stanu na koniec 2018 roku wyniosła niemal 490 MW, w tym około 150 MW zainstalowano w systemach małych i dużych, a około 340 MW w mikroinstalacjach fotowoltaicznych.

Przy aktualnej polityce energetycznej, która zakłada wsparcie przede wszystkim dla energetyki węglowej, ceny energii dla konsumentów będą nieuchronnie rosnąć. Instalacja fotowoltaiczna pozwala realnie obniżyć rachunki za energię elektryczną w Twoim domu lub firmie. Jest to również nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność na całym świecie.

Rząd również wspiera zieloną energię. W ramach programu "Mój prąd” można zdobyć 50 % dopłaty do inwestycji w fotowoltaikę, nie większą jednak niż 5 tys. zł. To dobra wiadomość dla ok. 200 tys. gospodarstw domowych w Polsce, które skorzystają z dofinansowania.

Możesz być pewien, że inwestycja będzie pracowała dla Ciebie przez długie lata i pozwoli Ci oszczędzić mnóstwo pieniędzy. Panele fotowoltaiczne posiadają 25 letnią gwarancję liniowego spadku mocy do 80-85 % w zależności od rodzaju panela.

 

 

Dbaj o środowisko i oszczędzaj jednocześnie, korzystając z odnawialnych źródeł energii. Wybierz sprawdzoną firmę, z ponad 12 letnim doświadczeniem na rynku.

Dzięki najwyższej jakości komponentom, będziesz cieszyć się zyskiem ze swojej instalacji przez min. 25-35 lat. Posiadamy zaplecze najlepszych specjalistów w branży OZE. Zapewniamy całościowe przygotowanie instalacji od projektu do przyłączenie do sieci.Pv Instalator Polska Grupa PVGE Oddział Elbląg – Najlepsza Energia Pod Słońcem. 
ul. 12-lutego 25, 82-300 Elbląg
+48 507 86 36 34
elblag@pvge.pl
www.pvge.pl 
                                                               -----------Artykuł sponsorowany-----------
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej