UWAGA!

Oddaj i weź

 Elbląg, W Światowidzie można wymienić się książkami - bezpłatnie
W Światowidzie można wymienić się książkami - bezpłatnie (fot. nadesłana)

Wycieramy kurze, zdejmujemy pajęczyny, wyciągamy zadekowane na lepsze czasy egzemplarze. Zbliża się wiosna. Czas na wiosenne porządki również w naszych księgozbiorach. Punkt wymiany książek w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" czeka na przeczytane już książki, które tu mogą znaleźć nowych właścicieli.

Elblążanie rozpoczęli wiosenne porządki, na półkach z bookcrossingiem w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" pojawiają się nowe, książkowe pozycje.
       - Mamy całą kolekcję książek Aleksandra Dumas, między innymi „Trzech muszkieterów", pojawiły się też albumy o sztuce, trochę klasyki, w tym np. Honoriusz Balzac, jest także kilka podręczników – opowiada Justyna Kozłowska- Dyrla z działu relacji społecznych. – Półkę z książkami uzupełniamy na bieżąco bo nie brakuje nam tu miłośników książek.
       Bookcrossing to wymienianie się książkami. Można to zrobić w specjalnie oznaczonych punktach, zostawiając już przeczytane książki i zabierając takie, które chciałoby się przeczytać. Punkt bookcrossingowy w CSE „Światowid" cieszy się dużą popularnością.
       Przeczytane już książki można przynosić od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 do redakcji Portalu Społecznościowego eKulturalni.pl, która znajduje się po lewej stronie od wejścia głównego do budynku CSE „Światowid" lub zostawić je na bookcrossingowej półce w godzinach otwarcia Centrum.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama