UWAGA!

Oddaj krew w rocznicę Powstania Warszawskiego

Elbląg, Oddaj krew w rocznicę Powstania Warszawskiego

4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej dołączyła do czwartej edycji akcji, której celem jest zachęcanie społeczeństwa do oddawania krwi. W ramach akcji krew będzie można oddać 1 sierpnia w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Elblągu.

Akcja "Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego" to z jednej strony wydarzenie patriotyczne, działanie patriotyczne i historyczne, edukacyjne, ale przede wszystkim akcja zachęcająca do oddawania krwi w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Celem projektu jest upamiętnienie żołnierzy walczących w Powstaniu Warszawskim, a także
       propagowanie w społeczeństwie szlachetnej idei honorowego dawstwa krwi.
       W ramach akcji krew będzie można oddać 1 sierpnia w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Elblągu. Dla pierwszych 50 osób przygotowane zostały patriotyczne kubki przypominające o Powstaniu Warszawskim. Żołnierze 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, w tym dniu, będą promować ideę transplantacji, zdrowego stylu życia, krwiodawstwa oraz dawstwa szpiku. W ten sposób, będą realizować misję WOT jaką jest wspieranie lokalnych społeczności. Dzięki czwartkowej zbiórce w Olsztynie krew trafi do osób z województwa warmińsko-mazurskiego, a w okresie letnim jest ona szczególnie potrzebna.
       To już czwarta edycja akcji. W poprzednich latach akcje odbyły się m.in. w takich miastach jak: Szczecin, Warszawa, Ostrowiec Świętokrzyski, Bielsko - Biała, Elbląg, Kielce.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Znak polski walczącej to bardzo ważny symbol. W mojej ocenie to już przegięcie niedługo zaczną robić majtki skarpetki i może jeszcze prezerwatywy z tym znakiem.
  • Symbol święty, kubek czy bluza z tym symbolem to nic złego, jeżeli jest ktoś patriotą I kocha swój Kraj i utorzsamia się z Tym. Najgorzej jak wykorzystuja symbol tak jak symbol Matki Bożej w kolorowych barwach. Dziękuje Dobranoc
  • .. .. zaraz Międzynarodówka Socjalistyczna czyt. V kolumna, będzie wypisywać że to faszyści którzy walczyli z wyzwolicielami z LWP i Robotniczo Chłopskiej Armii Czerwonej bo jedni współpracowali z " hitlerowcami" a drudzy walczyli o wolność demokrację i dobrobyt albo wymyślą jeszcze lepszą zmataczoną narrację. .. proszę czytać uważnie naczelnego prowokatora wiadomo jakiego.
  • elblążaczki tu chodzi o szczytny cel a nie skakanie sobie do gardeł więc stulcie. .. i morda w kubeł
Reklama