UWAGA!

Oddech dla zdrowia i szczęścia

 Elbląg, Oddech dla zdrowia i szczęścia
(fot. nadesłane)

W dniach 23 - 27 września w Elblągu odbędzie się kurs Art of Living, który jest paszportem do całej gamy programów zaawansowanych, z których można korzystać w polskich i międzynarodowych centrach Art of Living.

Dobrodziejstw tego programu doświadczyły już miliony ludzi na całym świecie bez względu na wiek, zawód, wykształcenie, styl życia czy tradycję. Łączy on starożytną mądrość jogi z wiedzą na temat skutecznego radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami współczesnego życia.
       Art of Living jest głębokim doświadczeniem samego siebie na poziomie ciała, umysłu i ducha. Umiejętność synchronizowania tych poziomów pozwala:
       • Podnieść poziom energii twórczej i życiowej
       • Uwolnić się od napięć i lęków
       • Rozwinąć ukryte w każdym z nas możliwości
       • Pomóc swojemu zdrowiu
      
       Na program szkolenia składają się:
       • łagodne ćwiczenia fizyczne regenerujące ciało i kręgosłup
       • intensywne techniki oddechowe oczyszczające podświadomość i system nerwowy
       • zasady skutecznego działania bez napięć i stresu
      
       Procesem kluczowym w programie kursu jest unikalna technika - Sudarshan Kriya®, która zdobywa rosnące uznanie środowisk naukowych i medycznych całego świata. Jej skuteczność wynika z wykorzystania narzędzi, w jakie wyposażyła nas natura. Tak niewiele wiemy o oddechu, a właśnie poprzez oddech wydalamy z organizmu 90% toksyn. Ich głównym źródłem jest stres, wysoki poziom lęku, rozgorączkowanie. Przeciętny człowiek uruchamia w czasie oddechu tylko ¼ powierzchni płuc, oddycha bardzo płytko i niemiarowo. Oddech jest nierozerwalnie sprzężony z każdym stanem emocjonalnym człowieka. Kiedy jesteśmy podekscytowani czy zdenerwowani, oddech staje się szybki. W stanie wyciszenia jego rytm spowalnia się, a gdy jesteśmy przerażeni – mówimy, że zaparło nam dech. Wykorzystując to powiązanie i stosując odpowiednie rytmy oddechu, można wpłynąć na stan fizyczny, psychiczny i umysłowy człowieka i wprowadzić idealną harmonię miedzy tymi poziomami. To naturalne powiązanie jest tajemnicą skuteczności Sudarshan Kriya ®. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rytmów oddechowych można w krótkim czasie bardzo głęboko wejść w podświadomość „wymiatając” ogromną ilość stresu skumulowanego tam przez wiele lat. W tym procesie oddech dociera do takich obszarów podświadomości, z których obecności nie zdajemy sobie sprawy, a które mają ogromny wpływ na wszystkie dziedziny naszego życia. W czasie jednej sesji Sudarshan Kriya® każda komórka w ciele zostaje głęboko oczyszczona i dotleniona, system nerwowy odświeżony i zregenerowany a ciało odmłodzone.
       Jesteśmy tak przyzwyczajeni do wysokiego poziomu stresu w codziennym życiu, że skutki jego działania rozpoznajemy dopiero, gdy powstają poważne dysfunkcje w ciele i psychice.
       Przejście przez kilka sesji oddechowych umożliwia doświadczenie stanu naturalnego, głębokiego odprężenia, jakiego nie pamiętamy od czasów dzieciństwa. Taki punkt odniesienia umożliwia rozpoznawanie stresu w momencie jego powstania i natychmiastowe wyeliminowanie źródła napięcia.
       Stosujemy wiele innych technik i procesów, które pozwalają rozwinąć intuicję - wspaniałe narzędzie w rozpoznawaniu priorytetów i podejmowaniu decyzji, powodują wzrost poziomu energii, dynamizmu i entuzjazmu, poprawę koncentracji.
       Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel 505 917 353 oraz na stronie www.artofliving.pl.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama