UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Odeszła Teresa Malentowicz

Elbląg, Teresa Malentowicz,
Teresa Malentowicz, fot. nadesłana

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłym odejściu naszej drogiej koleżanki śp. inż. Teresy Malentowicz, zasłużonej żeglarki, wspaniałego członka załogi jachtowej, osoby opanowanej, koleżeńskiej i szlachetnej.

Teresa była wieloletnim członkiem Ogniska Wodnego TKKF "Zamech" oraz Jachtklubu Elbląg. Żeglarstwo uprawiała na wodach Zalewu Wiślanego, Kaliningradzkiego oraz żeglowała po wodach Bałtyku, morze Śródziemnego, Adriatyku i Atlantyku. Uczestniczyła wielokrotnie w wyprawach morskich promujących za granicą hanzeatyckie tradycje miasta Elbląg i żeglarstwo elbląskie.
      
       Pogrzeb Tereni odbędzie się 12 września (czwartek) o godz. 14.30 na cmentarzu "Stara Dębica".
       Msza święta odbędzie się w Kościele pw. św. Floriana przy ulicy ul. Wyżynnej o godz. 13.30.
      
       Henrykowi córkom Joannie i Karolinie, siostrze Maryli i całej Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.
      
      
Zarząd Elbląskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego oraz Zarząd Jachtklubu Elbląg wraz z całym elbląs
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama