UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Odszkodowania dla rolników

Osoby prowadzące gospodarstwa rolne w granicach administracyjnych Elbląga mogą zgłaszać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego straty w uprawach rolnych będące wynikiem przezimowania.

Zgłoszenia będą podstawą do wystąpienia do Wojewody Warmińsko–Mazurskiego w sprawie powołania Komisji, która rozpozna i dokona oszacowania start w gospodarstwach.
       Poszkodowane gospodarstwa zostaną objęte pomocą w postaci preferencyjnych kredytów na wznowienie produkcji rolnej pod warunkiem, że powołana przez Wojewodę Komisja oszacuje wysokość szkód w danym gospodarstwie na poziomie wyższym niż 30% średniej rocznej produkcji danego rolnika z ubiegłych trzech lat poprzedzających rok, w którym wystąpiły szkody.
      
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama