UWAGA!

Odwołana "Akcja Posesja"

 Elbląg, Odwołana "Akcja Posesja"
fot. Straż Miejska

Straż Miejska w Elblągu informuje, że w związku z epidemią koronawirusa "Akcja Posesja", która miała odbyć się w dniach 16 - 20 marca zostaje zawieszona do odwołania.

O jej nowym terminie, w którym będzie realizowana poinformujemy. Wykorzystując czas przebywania w domu w okresie wzmożonego występowania zakażeń koronawirusem zachęcamy do porządkowania terenów tylko wokół własnej posesji. Oczywiście mając na względzie własne bezpieczeństwo pamiętajmy o zachowaniu zasad higieny.

Straż Miejska w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Najwyżej coś dorzucą, a o posprzątaniu to zapomnijcie !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  ha,ha,ha(2020-03-16)
 • poczekajcie aż zarośnie zielskiem i nie będzie widać
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  Kaczor(2020-03-16)
 • Straż Miejska w Elblągu mając na uwadze bezpieczeństwo, ład i porządek publiczny, podjęła decyzję o maksymalnym ograniczeniu robienia czegokolwiek
 • Wychodzi na to że jedynym zajęciem straży miejskiej w dobie epidemii jest przyjście do pracy i podpisanie listy obecności.
 • te nieroby nic nie robią, tylko idzie na nich 2 miliony rocznie, że też nikt nie zrobi z tym porządku, przez tyle lat, ile to kasy wywalone w błoto!!!
 • Nie będzie "Akcji posesja". Niewiarygodne, chyba tego nie przeżyję. Koniec świata, armagedon, apokalipsa i masakra w jednym. Ratunku
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Venecjanin(2020-03-17)
 • mi kiedyś chcieli wypisać mandat ale strażnik zrobił dwa błędy w nazwisku i jeden w nr, pesel, podczas przepisywania z dowodu no myślałem że jajo ze śmiechu zniosę, biedak strażnik 15 minut drapał się po głowie i nic nie wymyślił do dziś jak widzę tego filozofa to pękam ze śmiechu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  gestum(2020-03-17)
 • Jaki sens ma akcja, jeżeli o terminie powiadamia się administratorów z wyprzedzeniem? Po co wybudowano wiaty jeżeli kontenery stoją przed wiatą śmietnikową, bo się nie mieszczą? Administracja i Zarząd jak budowali to nie wiedzieli ile pojemników trzeba wstawić na liczbę mieszkańców? Od 20 lat nic się nie buduje. W załączeniu zdjęcie obrazujące "porządki"przy wiacie śmietnikowej. Tak jest codziennie świątek-piątek. Oczywiście administrator nie widzi problemu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkaniec2(2020-04-07)
Reklama