UWAGA!

Ogłaszaj się taniej w Czarny Piątek

 
Elbląg, Ogłaszaj się taniej w Czarny Piątek

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to dzień największych wyprzedaży w roku. Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl również przyłącza się do akcji. Już dziś, 24 listopada, odwiedź nas i kup ogłoszenia taniej o 50 procent!

Black Friday jest popularny w wielu krajach, w Polsce zyskuje coraz większy rozgłos. Odbywa się co roku w ostatni piątek listopada i jest początkiem świątecznych zakupów. Czy w Elblągu też zagości na stałe w kalendarzu? Można przypuszczać, że tak. Nam również idea Czarnego Piątku przypadła do gustu, więc proponujemy naszym Czytelnikom promocję na nasz najpopularniejszy produkt – ogłoszenia.
      
       Każdego dnia w serwisie portEl.pl można znaleźć od siedmiu do dziesięciu tysięcy ogłoszeń, które są czytane przez tysiące elblążan i mieszkańców okolic. Jeśli Ty też zamieszczasz ogłoszenia w Internecie, to jest to idealna oferta dla Ciebie. Sprzedajesz, kupujesz, wynajmujesz, zamieniasz? A może świadczysz usługi lub ich szukasz? To właśnie w dziale ogłoszeń znajdziesz sposób na rozwiązanie Twoich problemów.
       W wielu domach zaczęły się już porządki przedświąteczne, a sterta niepotrzebnych rzeczy rośnie w przedpokoju. Zrób zdjęcia i wystaw ogłoszenia na portEl.pl. Komuś na pewno te rzeczy się przydadzą, tak jak dodatkowe pieniądze w Twoim portfelu, a porządek „sam się zrobi”.
       Ceny naszych ogłoszeń są różnorodne i zależą od typu ogłoszenia oraz jego kategorii. W Czarny Piątek wszystkie spadną aż o 50 procent. I to bez względu czy zamówisz ogłoszenie prywatne, komercyjne czy premium. Pięćdziesięcioprocentowy rabat zaproponujemy również do wszystkich pakietów ogłoszeń (promocje dotyczące ogłoszeń nie łączą się ze sobą).
      
       Jak otrzymać 50 procent rabatu na ogłoszenia?

       Wystarczy w Black Friday (24 listopada) przyjść z gotówką do biura ogłoszeń przy gazecie portEl.pl i zamówić wybrane ogłoszenie lub pakiet. Zapraszamy w godzinach 9-16.
      
       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
       ul. 1 Maja 1C w Elblągu
       tel. 55 235 39 76
       ogloszenia@portEl.pl

      
       Regulamin promocji 50% Black Friday:
       1. Promocja dotyczy wszystkich płatnych ogłoszeń oraz pakietów ogłoszeń wykupionych w biurze ogłoszeń dnia 24 listopada 2017 w godzinach 9-16.
       2. Płatność tylko gotówką.
       3. Promocje nie łączą się.
      

       -------   Autopromocja   -------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama